Vadības koledža - Sociālās palīdzības organizēšana - 1. līm. prof. studijas

Sociālās palīdzības organizēšana
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-03-05
Programmas veids1.līmeņa profesionālā studiju programma
Profesionālā kvalifikācijaSociālās palīdzības organizators (4. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2021.
Programmas kods41763
 
Ilgums2,5 gadi
Studiju veidsNepilna laika
Izglītības ieguves formaNeklātieneNeklātiene; Tālmācība
Kredītpunkti80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa400 EUR semestrī (Iespējams maksājumus sadalīt pa mēnešiem - 90 EUR mēnesī) (2020./21.)
 
Programmas aprakstsKo sagatavo šī studiju programma?

Prasmīgu sociālā darba speciālistu, kuram ir profesionālas zināšanas sociālā darba jomās un kura aicinājums ir sniegt sociālo un pastorālo palīdzību cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama.

Vadības koledža sadarbojas ar EASPD (European Association of Service providers for persons with Disabilities) un tās galveno pārstāvi mūsu valstī Latvijas Kustību par neatkarīgu dzīvi, kas nodrošina Eiropas aprūpes sertifikāta (ECC_-European Care Certificate) iegūšanu. Iegūtais Sertifikāts nodrošina darbaspēka mobilitāti Eiropā un sekmē vienota pamata izveidi aprūpes pakalpojumu kvalitātei, ietverot gan zināšanas, gan vērtības. Sertifikāts ( ECC ) ir atzīts 17 valstīs Eiropas Kvalifikācijas ietvarstruktūrā (EQF) un atbilst akreditācijas 3.līmenim, kas kalpo kā pierādījums darba devējam, ka tā īpašniekam ir nepieciešamās pamata zināšanas, lai varētu droši strādāt sociālās aprūpes sektorā. Šobrīd Vadības koledžas programma ” Sociālā darba organizators” nodrošina nepieciešamās zināšanas, lai varētu saņemt sertifikātu un uzsākt strādāt aprūpes sektorā, atbilstoši Pamata zināšanu kopumam Eiropas sociālās aprūpes jomā (Basic Social Care Learning Outcomes (BESCLO)).
Lai iegūtu sertifikātu kandidātam ir jāspēj pierādīt, ka viņam ir nepieciešamais zināšanu kopums un prasmes rīkoties aprūpes jomas sastopamajās situācijās.

Sertifikāta ieguvēja vārds tiek iekļauts centrālajā datu bāzē Briselē, kur tiek ievadīta informācija par visām personām, kurām izsniegts ECC.

Kādas būs karjeras iespējas pēc studiju beigām?

Būs iespēja strādāt institūcijās, kuras organizē sociālo palīdzību, kā arī zināšanas, lai nodarbotos ar sosociālo uzņēmējdarbību un aprūpi.
Kā notiek studiju process?

Vadības koledža piedāvā nepilna laika neklātienes mūsdienīgu mācību formu – studijas notiek gan tālmācības studiju vietnē, kurā ievietoti kvalitatīvi mācību materiāli un videolekcijas, gan klātienē koledžas auditorijās. Mācīties būs ļoti ērti, jo mācību laiku tālmācības vietnē katrs students var izvēlēties pats, bet klātienes nodarbības tiek plānotas 2 reizes mēnesī sestdienās. Studentiem arī ir iespēja apgūt atsevišķus studiju kursus vai moduļus jebkurā citā augstskolā.
Programmas mājaslapamcollege.eu/lv/socialas-palidzibas-organizesana
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība; CE latviešu valodā un svešvalodā (var aizstāt ar starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījumu).
Koledža
Iepriekšējais nosaukums:Nodibinājums "Kristīgās vadības koledža"
Lomonosova iela 4 - 208, Rīga, LV-1003
Tel:28007735; 27890484
E-pasts:info@managementcollege.eu  mcollege.eu/lv