"SAFEWORK" mācību centrs - Apmācības par pareizu individuālo aizsarglīdzekļu izvēli transporta nozares darbiniekiem - Pieaugušo neformālā izglītība

Apmācības par pareizu individuālo aizsarglīdzekļu izvēli transporta nozares darbiniekiem
Ieraksts atjaunots:2015-10-20
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
IlgumsDatums un laiks tiek paziņots atsevišķi pēc minimālas grupas izveidošanas.
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas aprakstsJūsu ieguvumi:
- Zinošs darbinieks nozīmē darba aizsardzības pasākumu plānu īstenošanu bez papildus uzraudzības vai kontroles no vadības puses, bez papildus resursu novirzīšanas šiem mērķiem.
- Apmācīts darbinieks var būt gan atbildīgais, gan izpildītājs, kas būs spējīgs laicīgi noteikt iespējamo pārkāpumu vai negadījumu, ieteikt darba vietas pareizos ierīkošanas un organizēšanas veidus, kā arī dalīties zināšanās ar citiem jauniem un nepieredzējušiem darbiniekiem.
- Zināšanas un izpratne pēc apmācībām Jūsu darbiniekam ļaus turpmāk objektīvi novērtēt un saprast sekas, kas rodas darba aizsardzības un drošības pamatprincipu ignorēšanas un pārkāpumu rezultātā. Apmācība ir izcils darbinieku pašmotivācijas faktors, kas veicina praksē pildīt drošības un aizsardzības noradījumus.
- Apmācību laikā interaktīvā un neformālā gaisotnē, Jūsu darbiniekiem būs iespēja dalīties, iepazīt viens otru, kā rezultātā tiks veicināta komandas sadarbība un saliedētība.
- Nokārtojot pārbaudes testus vai/un eksāmenu, Jūsu darbinieki varēs iegūt SAFEWORK Mācību centra apliecību, kas veicinās viņu autoritātes paaugstināšanos darba kolektīvā.
- Pozitīvā vadības attieksme pret darba drošības un aizsardzības jautājumiem ierindo Jūsu uzņēmumu starp labākajiem, kas cels Jūsu vērtību sabiedrības, sabiedrisko un uzņēmumu darbību Latvijā uzraugošo institūciju un iestāžu acīs, izcels starp konkurentiem, veicinās konkurētspēju un produktivitāti.
Pieaugušo izglītības iestāde
Maskavas iela 361, Rīga, LV-1063
Tel:67187661, 29723067  Fax:67187916
E-pasts:info@safework.lv  www.safework.lv