BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA - Komunikācijas vadība izklaides un atpūtas industrijā - Prof. mag. studijas

Komunikācijas vadība izklaides un atpūtas industrijā
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-11-25
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs atpūtas un izklaides industrijas uzņēmumu vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmuma vadītājs atpūtas un izklaides jomā (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 26.07.2023.
Programmas kods47812
 
Ilgums1,5 - 2 gadi (pilna laika studijas); 2 - 2,5 gadi (nepilna laika studijas).
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara; Neklātiene nedēļas nogales
Kredītpunkti60 vai 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa900 EUR semestrī, BSA absolventiem - 750 EUR semestrī (2019./20.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana 2019./20. gadā: dokumentus pieņem no 02.01.2020. līdz 01.02.2020.

Studiju programma nodrošina augstas kvalifikācijas vadības speciālistu sagatavošanu, kuri ir spējīgi sekmīgi konkurēt atpūtas un izklaides industrijas darba tirgū Latvijā, ES un NVS valstīs.

Maģistra profesionālais grāds studiju programmas absolventam dod tiesības strādāt pedagoģisku darbu, veikt zinātnisko darbību un turpināt studijas doktorantūrā. Iegūtais grāds ļauj strādāt vadošajos amatos tūrisma un viesmīlības nozarē, atpūtas un izklaides industrijā, kurās nepieciešams maģistra grāds.

Programmas mērķis - augsti kvalificētu un konkurētspējīgu speciālistu sagatavošana atpūtas un izklaides nozarē, kuriem ir gan teorētiskās zināšanas, gan profesionālās prakses prasmes atbilstošas mūsdienu starptautisko prasību līmenim, - spēja radoši risināt uzdevumus, darbs starptautiskajās un starpdisciplinārās komandās, efektīva uzņēmumu un organizāciju vadība, projektu plānošana un to īstenošana Latvijā un ārvalstīs.

Studiju programma ietver humanitāro zinātņu bloku un vadības disciplīnu bloka, liela uzmanība ir pievērsta tēmām, kuras ir saistītas ar psiholoģiju un pedagoģiju, ir iespēja mācīties brīvas izvēles studiju disciplīnas, kuras ir aktuālas maģistrantu profesionālajām interesēm.

Liela uzmanība tiek pievērsta speciālistu radošajam sagatavošanas posmam.

Nozīmīga ir topošo speciālistu sagatavošana prakstiskam darbam, tādējādi studiju procesā ir iekļautas profesionālās prakses, kuru laikā maģistranti nostiprina iegūtās zināšanas un pielieto tās praksē.
Programmas mājaslapabsa.edu.lv/programs/progr_kommunikmag_lv.html
Iepriekšējā izglītība, prasībasAugstākā izglītība: profesionālā bakalaura grāds sociālās vai humanitārās, kā arī mākslas zinātnēs; 2. līmeņa augstākā profesionālā izglītība un profesionālā kvalifikācija sociālās vai humanitārās, kā arī mākslas zinatnēs; profesionālā bakalaura grāds vai 2. līmeņa augstākā profesionālā izglītība citās zinātnēs ar nosacījumu, ka reflektantam ir vismaz trīs gadu darba pieredze vadītāja amatā. Personas, kuras ieguvušas augstāko profesionālo izglītību citās nozarēs var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Komunikācijas vadība izklaides un atpūtas industrijā” ar normatīvo ilgumu 2 gadi. Personas, kuras ieguvušas augstāko akadēmisko izglītību var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Komunikācijas vadība izklaides un atpūtas industrijā” ar normatīvo ilgumu 2 gadi ar nosacījumu, ka reflektantam ir vismaz trīs gadu darba pieredze izklaides, atpūtas vai viesmīlības jomā.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 4, Rīga, LV-1003
Tel:67100610
E-pasts:info@bsa.edu.lv  www.bsa.edu.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lasīt šeit