Profesionālā stilistu skola - Dekoratīvā kosmētika - Prof. tālākizglītība

Dekoratīvā kosmētika
Ieraksts atjaunots:2020-06-19
Programmas veidsProfesionālā tālākizglītība - 2.PKL (2.līmeņa profesionālā kvalifikācija) (20T)
Profesionālā kvalifikācijaGrimētājs (2. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālās kvalifikācijas apliecība;
Licence / akreditācijaProgramma ir licencēta 26.04.2018., akreditācija līdz 09.12.2025.
Programmas kods20T815011
 
Ilgums8 mēneši (640 stundas)
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara
Mācību valodalatviešu/krievu (LV/RU)
Mācību/studiju maksa254 EUR mēnesī (vakara un dienas grupas) (2020./21.)
 
Programmas aprakstsKā vislielākā vērtība šajā programmā ir iegūstamā profesionālā izglītība un praktiskā pieredze. Programmas realizācijā ir iesaistīti praktizējoši grima profesionāļi. Kursa vadošā pasniedzēja ir Jeļena Pidjaša (Oļševska) - kino un specefektu grima māksliniece, plaša klāsta make-up un bodyart konkursu laureāte, 2018.gadā izcīnījusi trešo vietu pasaules bodyart čempionātā Austrijā, nominācijā specefektu grims.

Teorētiskais mācību bloks ir veidots tiešā sasaistē ar profesionālo iemaņu apgūšanu. Studējošais, apgūstot programmu, iegūs profesionālo sagatavotību, spēs orientēties grima tehnisko līdzekļu pielietojumā, iepazīsies ar grima un modes vēsturi, apgūs matu veidošanu - vēsturiskās frizūras un mūsdienu tendences matu sakārtojumā. Meikapa nodarbībās tiks praktizēti vēsturiskie un mūsdienu meikapa veidi. Programmas ietvaros apgūs plastiskā grima un specefektu tehnoloģiju.

Ļoti svarīga programmas sastāvdaļa ir vizuālās mākslas bloks. Zīmēšana, krāsu analīze, kompozīcija un krāsu mācība. Programmā ir iekļauta veidošana, kas attīsta izpratni par apjomu un telpiskumu. Šie priekšmeti palīdz domāt telpiski un iepazīt dažādus materiālus, caur sejas detaļu veidošanu. Šo programmas bloku vadīs pasniedzēja Laimdota Steķe - Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura un maģistra programmu absolvente. Absolvējusi Manchester Metropolitain University - Manchester School of Art Fine Art maģistrantūras programmu Anglijā.

Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā Grimētājs.

Pateicoties skolas sadarbībai ar specefektu studiju FX Colex, tiek nodrošināti mācību materiāli programmas ietvaros!

​Programma: grimēšanas tehnoloģija, frizieru darbu tehnoloģija, dekoratīvā kosmētika, zīmēšana, vizuālie elementi, veidošana, modes vēsture, saskarsmes psiholoģija, higiēnas pamati, uzņēmējdarbības pamati, kvalifikācijas prakse.

Iestājoties skolā, jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID. Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi.

Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos: 25495460 vai e-pasts: profesionala.stilistu.skola@gmail.com.
Programmas mājaslapawww.stilistuskola.lv/grimetajs
Iepriekšējā izglītība, prasībasPamatizglītība vai vidējā izglītība: uzņem pēc 9. un 12. klases
Profesionālās izglītības iestāde
Iepriekšējais nosaukums:Birutas Mageles starptautiskā stilistu skola
Stabu iela 20 - 12A, Rīga, LV-1011
Tel:25495460
E-pasts:stilistuskola@gmail.com  www.stilistuskola.lv