Profesionālā stilistu skola - Dekoratīvā kosmētika - Prof. tālākizglītība

Dekoratīvā kosmētika
Ieraksts atjaunots:2019-05-14
Programmas veidsProfesionālā tālākizglītība - 2.PKL (2.līmeņa profesionālā kvalifikācija) (20T)
Profesionālā kvalifikācijaGrimētājs (2. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālās kvalifikācijas apliecība;
Licence / akreditācijaProgramma ir licencēta 26.04.2018., akreditācija līdz 12.06.2019.
Programmas kods20T815011
 
Ilgums8 mēneši (640 stundas)
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara
Mācību valodalatviešu/krievu (LV/RU)
Mācību/studiju maksa299 EUR mēnesī (2019./20.)
 
Programmas aprakstsProgramma: grimēšanas tehnoloģija, frizieru darbu tehnoloģija, dekoratīvā kosmētika, zīmēšana, vizuālie elementi, veidošana, modes vēsture, saskarsmes psiholoģija, higiēnas pamati, uzņēmējdarbības pamati, kvalifikācijas prakse.

Teorētiskais mācību bloks ir veidots tiešā sasaistē ar profesionālo iemaņu apgūšanu. Studējošais, apgūstot programmu, iegūs profesionālo sagatavotību, spēs orientēties grima tehnisko līdzekļu pielietojumā, iepazīsies ar grima un modes vēsturi, apgūs matu veidošanu - vēsturiskās frizūras un mūsdienu tendences matu sakārtojumā. Meikapa nodarbībās tiks praktizēti vēsturiskie un mūsdienu meikapa veidi. Programmas ietvaros apgūs plastiskā grima un specefektu tehnoloģiju.

Ļoti svarīga programmas sastāvdaļa ir vizuālās mākslas bloks. Zīmēšana, krāsu analīze, kompozīcija un krāsu mācība. Programmā ir iekļauta veidošana, kas attīsta izpratni par apjomu un telpiskumu. Šie priekšmeti palīdz domāt telpiski un iepazīt dažādus materiālus, caur sejas detaļu veidošanu.

Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā Grimētājs.

Programmas absolventiem ir iespēja saņemt starptautisku sertifikātu „International Education Society” (IES). Skola un programma ir sertificēta un iekļauta starptautiskajā skolu reģistrā, tas programmas absolventiem sniegs iespēju pieteikt sevi starptautiskajā tirgū, piemēram, Vācijā, Lielbritānijā, Čehijā un citviet.
Iepriekšējā izglītība, prasībasPamatizglītība vai vidējā izglītība: uzņem pēc 9. un 12. klases
Profesionālās izglītības iestāde
Iepriekšējais nosaukums:Birutas Mageles starptautiskā stilistu skola
Stabu iela 20 - 12A, Rīga, LV-1011
Tel:25495460
E-pasts:stilistuskola@gmail.com  www.stilistuskola.lv