Biznesa augstskola Turība - Starptautiskās komunikācijas vadība - Prof. bak. studijas

Starptautiskās komunikācijas vadība
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-01-27
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs sabiedrības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaĀrējo sakaru struktūrvienības vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2021.
Programmas kods42321
 
Ilgums4 vai 4,3 gadi
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2370 EUR gadā (dienas, latviešu val.); 2470 EUR gadā (dienas, angļu val.); 2170 EUR gadā (vakara), 2070 EUR gadā (neklātiene) (2020./21.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana 2020./21. gadā: pieteikšanās un dokumentu pieņemšana no 25.01.2021. līdz 01.02.2021.

Programmas “Starptautiskās komunikācijas vadība” ietvaros ir iespēja apgūt, kā vadīt komunikāciju starptautiskā vidē. Programmas ietvaros apgūsi, kā plānot, organizēt un vadīt organizācijas starptautisko komunikāciju, analizēt informāciju, mērķauditorijas un informācijas kanālus, veidot organizācijas starptautisko komunikāciju, nodrošinot uzticēšanos zīmola vērtībām, analizēt starptautiskās komunikācijas riskus, prognozēt iespējamās krīzes un iesaistīties krīžu vadībā, prognozēt un novērst organizācijas konfliktus starptautiskā vidē, sekmēt sabiedrības atbalstu organizācijas darbībai starptautiskā vidē. Šī ir arī lieliska iespēja, lai uzlabotu un pilnveidotu savas svešvalodu zināšanas.

Programmas ietvaros iespējams apgūt visus starptautiskajai komunikācijai nepieciešamos studiju kursus, tostarp: starptautisku projektu vadību, integrēto mārketinga komunikāciju, valsts pārvaldības principus, etiķeti un protokolu, krīžu komunikāciju, starptautiskās tiesības, publiskās uzstāšanās prasmes un vēl citus, kas noderēs gan profesionālajā, gan personīgajā darbībā. Studējot šajā programmā, vari izvēlēties arī kursus, kas attiecas uz sporta projektiem vai alternatīvā mārketinga projektiem.

Karjeras iespējas

Starptautiskās komunikācijas vadītājs;
Starptautiskās komunikācijas eksperts;
Ārējo sakaru nodaļas vadītājs;
Uzņēmuma pārstāvis ārvalstīs;
Komunikācijas, tirdzniecības vai labdarības projektu vadītājs;
Starptautisku projektu vai organizāciju vadītājs.
Programmas mājaslapawww.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-programmas/bakalaura-programmas/starptautiskas-komunikacijas-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā. Reflektanti, kas reģistrējas studijām angļu valodā, uzrāda angļu valodas zināšanas apliecinošu dokumentu - sertifikātu centralizētajā eksāmenā angļu valodā vai starptautiski atzītos eksāmenos: Cambridge Exam (vismaz Cambridge First Certificate līmenī), TOEFL (minimums - iegūti vismaz 500 punkti klātienē kārtotajam testam un 70 punktu internetā kārtotajam testam ) vai IELTS (minimums - 6.0 punkti), vai kārto angļu valodas testu Augstskolā un veic pārrunas ar programmas direktoru.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Biznesa augstskola Turība
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67622333
E-pasts:turiba@turiba.lv; sic@turiba.lv  www.turiba.lv