Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola - Mūzika (Džeza un populārā mūzika) - kontrabasa (elektrobasa) spēle - Prof. vidējā izglītība pēc visp.vidējās izglītības

Mūzika (Džeza un populārā mūzika) - kontrabasa (elektrobasa) spēle
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-03-23
Programmas veidsProfesionālā vidējā izglītība pēc vispārējās vidējās izglītības - 3.PKL (3.līmeņa profesionālā kvalifikācija) (35b)
Profesionālā kvalifikācijaMūziķis kontrabasists (elektrobasists), ansambļa vadītājs (3. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Diploms par profesionālo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods35b212091
 
Ilgums3 g. (3120 st.)
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets
 
Programmas aprakstsIzglītības programma Džeza un populārā mūzika – specialitāte, instrumentālais vai vokālinstrumentālais ansamblis, aranžēšana, kompozīcija, izvēles instrumenti.

Izglītības programmas Džeza un populārā mūzika mācību priekšmetus var apgūt arī pēc pabeigtas vidējās izglītības (tikai profesionālie mācību priekšmeti).

Speciālists var strādāt: par kontrabasa spēles mūziķi, instrumentālā ansambļa mūziķi un vadītāju; veikalos, salonos, koncertaģentūrās, kultūras centros, birojos par džeza un populārās mūzikas konsultantu. Speciālists spēj veikt: radoši izpildoša darba pienākumus kultūras institūcijās un pašnodarbi-nātības ceļā; vienkārša vadoša un radoši izpildoša darba pienākumus, iesaistoties koncertdarbībā un tās plānošanā. Speciālists var turpināt studijas Latvijas un ārvalstu augstskolās, kuras īsteno džeza un populārās mūzikas izglītības programmu.
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, iestājpārbaudījums
Profesionālās izglītības iestāde
Stabu iela 10, k-4, Rīga, LV-1010
Tel:67332058; 28352203; 28358218
E-pasts:info@jmrmv.lv  www.jmrmv.lv