Rīgas Stradiņa universitāte - Bērnu no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam regulācijas un uzvedības traucējumi (pārmērīga raudāšana, miega traucējumi, ēšanas traucējumi) - Pieaugušo neformālā izglītība

Bērnu no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam regulācijas un uzvedības traucējumi (pārmērīga raudāšana, miega traucējumi, ēšanas traucējumi)
Ieraksts atjaunots:2019-09-19
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Sertifikāts;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums15 stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa60 EUR (2019./20.)
 
Programmas aprakstsMērķauditorija: ārstniecības peronas

Apraksts: Liela daļa mazu bērnu vecāku saistībā ar bērnu regulācijas un uzvedības traucējumiem meklē palīdzību pie sava bērna ārsta vai cita medicīnas darbinieka. Kad apskatīti pārmērīgas raudāšanas, negulēšanas, ēšanas grūtību fizioloģiskie iemesli, svarīgi ir pievērsties arī emocionālajiem un psiholoģiskajiem cēloņiem. Kursa mērķis ir apskatīt, kādi tie ir, kā skaidrot tos vecākiem, kā stiprināt vecākus, lai viņi efektīvi varētu palīdzēt saviem bērniem un paši sev, neiedzīvojoties vēl papildus citās grūtībās. TEMATIKA: • Attīstības psiholoģijas pamati – sociāli-emocionālā attīstība, signāli un to “tulkošana” • Vecāku iejūtība un intuitīvā uzvedība, iedzimtās vecāku kompetences • Piesaistes teorijas pamati. Traucējumi vecāku un bērnu attiecībās agrīnā bērna vecumā • Regulācijas un uzvedības traucējumi • Specifiska situācija bērnam (piem., priekšlaicīgi dzimis bērns) • Specifiska situācija vecākiem (piem., pārāk jauni vecāki, vecāki, kas bērnu audzina vieni, vecāki ar garīgās veselības traucējumiem) • Konsultēšana un iespējamie risinājumi.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Tel:67409105; 67409075; 67409076 (studentu serviss)
E-pasts:rsu@rsu.lv  www.rsu.lv