Latvijas Lauksaimniecības universitāte - Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skola - Prof. ievirzes kursi bērniem un jauniešiem

Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skola
Ieraksts atjaunots:2020-03-04
Programmas veidsProfesionālās ievirzes kursi bērniem un jauniešiem
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums2 mēneši
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaBez maksas
 
Programmas aprakstsJauno zemes ierīkotāju un mērnieku skola ir izzinošs, izglītojoši izklaidējošs pasākums 10. – 12. klašu skolēniem. Piedalīties ir aicināts ikviens skolēns, kurš jūt interesi par zemes izmantošanu, teritorijas projektēšanu un plānošanu, nekustamo īpašumu un tā vērtēšanu, mērniecības pamatiem, mērniecības instrumentiem, kartēm un to izgatavošanu. Turklāt Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skola ir laba iespēja iepazīties ar līdzīgi domājošajiem, kuri studē zemes ierīcību un mērniecību, un iegūt informāciju par studijām un pētniecību.

Katrā no nodarbībām skolēni krāj punktus un labākie pirmo trīs vietu ieguvēji iegūs iespēju studēt valsts finansētās studiju vietās profesionālajā bakalaura studiju programmā Zemes ierīcība un mērniecība, izpildot LLU Uzņemšanas noteikumu nosacījumus pamatstudijās.

Kontaktpersona: Vides un būvzinātņu fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas “Zemes ierīcība un mērniecība” direktore, Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolas vadītāja Dr. oec. Vivita Puķīte, t. 29113347. E-pasts: vivita.pukite@llu.lv.
Iepriekšējā izglītība, prasības10. – 12. klašu skolēniem
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lielā iela 2, Jelgava, LV-3001
Tel:20227755
E-pasts:ukom@llu.lv  www.llu.lv