Studiju centrs "MERIDIAN GROUP" - Angļu valoda pieaugušiem - daudzlīmeņu programmas - Pieaugušo neformālā izglītība

Angļu valoda pieaugušiem - daudzlīmeņu programmas
Ieraksts atjaunots:2016-02-25
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Sertifikāts;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums48 akadēmiskās stundas katrs līmenis
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa190 EUR (2016.)
 
Programmas aprakstsProgrammas paredzētas dažādiem sagatavotības līmeņiem. Nodarbības notiek nelielās grupās augsti kvalificētu pasniedzēju vadībā, izmantojot mūsdienīgas komunikatīvas apmācību metodes, labākās mācību grāmatas, audio un video materiālus. Programmas paredz vienlaicīgi attīstīt visas valodas iemaņas: lasīšanu, rakstīšanu, audiālo uztveri un runāšanu, bet galvenais uzsvars tiek likts uz komunikatīvo prasmju uzlabošanu.
Mācību programmas pieaugušajiem tiek sagatavotas, balstoties uz Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm svešvalodu apguvei (CEF), kas ļauj novērtēt svešvalodu līmeni. CEF ir iekļauti seši valodu prasmes līmeņi (no A1 līdz C2).
Katrs līmenis ir sadalīts apakšlīmeņos (48 akadēmiskās stundas), kuru noslēgumā jāaizpilda pārejas tests. Atkarībā no testa rezultātiem, iespējams turpināt mācības nākamajā līmenī/apakšlīmenī vai arī neveiksmīga testa gadījumā atkārtot iepriekš neapgūto materiālu.
Programmas mājaslapawww.meridian.lv/lv/anglu-valodas-kursi-latvija/valodu-kursi-ventspili/anglu-valoda-pieaugusiem---dau
Pieaugušo izglītības iestāde
Kuldīgas iela 17, Ventspils, LV-3601
Tel:63626207; 63607870  Fax:63626817
E-pasts:info@meridian.lv  www.meridian.lv