Transporta un sakaru institūts - Aviācijas transports - Gaisa transporta lidojumu veikšana - Bak. studijas

Aviācijas transports - Gaisa transporta lidojumu veikšana
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-01-10
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsInženierzinātņu bakalaurs aviācijas transportā
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 11.06.2019.
Programmas kods43525
 
Ilgums4 gadi - ar vidējo vai vidējo profesionālo izglītību. Ar 1.līmeņa augstāko profesionālo izglītību programmā "Aviācijas transporta tehniskā ekspluatācija" - 1,5 gadi.
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti160 vai 58
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa10 250 EUR semestrī (ieskaitot lidojumu praksi) (2018./19.)
 
Programmas aprakstsSpecializācija: Gaisa transporta lidojumu veikšana

Lidosta ir sarežģīta saimniecība, kuras funkcionēšanai nepieciešami dažāda profila tehniskie speciālisti- profesionāļi virszemes palīgtehnikas, lidlauka stacionārās saimniecības ekspluatācijā, lai nodrošinātu pasažieru un kravas plūsmas utt. Tādēļ akadēmiskās bakalaura programmas „Aviācijas transports” abiturienti var specializēties un strādāt dažādos lidostas dienestos, ne tikai lidaparātu tehniskajā apkopē.

Vai jūs kādreiz esat sapņojis sēdēt pie lidmašīnas stūres? Noteikti esat…

TSI ļauj jums īstenot savu sapni un apgūt vienu no aizraujošākajām profesijām pasaulē – komerciālā lidaparāta pilots. Lai nu kā, atkāpjoties no romantikas, pilots ir arī viena no labāk apmaksātajām un darba tirgū pieprasītākajām profesijām.

4 gadus pēc iestāšanās studiju programmā jūs saņemsiet inženierzinātņu bakalaura grādu un komercpilota licenci, kas ļaus jums nākotnē strādāt par otro pilotu un pēc 1500 lidojuma stundām kļūt par lidaparāta kapteini.

Otrajā semestrī studentiem ir jāiziet medicīniskā komisija. Gadījumā, ja studenta veselības stāvoklis neatbilst noteiktajām prasībām, tam ir iespēja turpināt studijas aviācijas inženiera specialitātē.

Šādu speciālistu apmācību vada TSI Akadēmiskais un profesionālais aviācijas centrs (APAC), kura darbību ir sertificējusi Eiropas Aviācijas drošības aģentūra (EASA). Speciālistu apmācība atbilst starptautiskajiem standartiem civilās aviācijas jomā (ICAO).

Absolventi iegūst augstāko izglītību un inženierzinātņu bakalaura grādu aviācijas transportā, kā arī komercpilota licenci (FROZEN ATPL CPL), kas ļauj strādāt par pilotu.
Programmas mājaslapawww.tsi.lv/lv/content/inzenierzinatnu-bakalaurs-aviacijas-transporta-0
Iepriekšējā izglītība, prasības- Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība, viens CE no: matemātika, fizika, svešvaloda (angļu, vācu, krievu vai franču), latviešu valoda. Svešvalodas eksāmens var tikt aizstāts ar starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījumu saskaņā ar MK Noteikumiem Nr.543, vai
- 1.līmeņa augstākā profesionālā izglītība programmā "Aviācijas transporta tehniskā ekspluatācija".
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2018./2019. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 1, Rīga, LV-1019
Tel:67100661
E-pasts:info@tsi.lv  www.tsi.lv