Latvijas Kultūras akadēmija - Radošās industrijas (plānota uzņemšana 2017./18. gadā) - Bak. studijas

Radošās industrijas (plānota uzņemšana 2017./18. gadā)
Status:Jauna programma!
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2017./18. gadā
Ieraksts atjaunots:2017-06-26
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsHumanitāro zinātņu bakalaurs radošajās industrijās
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaLicencēta jauna studiju programma, iekļauta akreditētajā studiju virzienā, akred. līdz 21.05.2019.
Programmas kods43217
 
Ilgums3 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti120
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets vai par maksu: 2100 EUR gadā (2017./18.)
 
Programmas aprakstsStarpaugstskolu programma, kouru kopīgi izstrādājušas un īsteno LKA un RTU. Starpdisciplināro studiju nodarbības tiks organizētas LKA un RTU mācību telpās.

Programmas mērķis: Sagatavot radošus un motivētus starpdisciplinārus speciālistus darbam radošajās industrijās - dažādos nozares uzņēmumos un dažādās uzņēmējdarbības formās, ar padziļinātu izpratni par kultūras un mākslas procesiem un vēlmi sekmēt radošo industriju izaugsmi

Programmas mērķauditorija: Kultūrā un uzņēmējdarbībā ieinteresēti jaunieši, kuri vēlas darboties radošo industriju jomā, paši radīt sev darba vietas, veidot uzņēmumus, sekmēt kultūras organizāciju izaugsmi, apvienojot uzņēmējdarbības un kultūras kompetences inovatīvu produktu radīšanai.

Programma izveidota, lai sagatavotu radošo industriju uzņēmējus, kuri izprot uzņēmējdarbības procesus un likumsakarības, pārzina biznesa modeļus un orientējas kultūras un mākslas jomās, spēj saskatīt kultūras pienesuma potenciālu uzņēmējdarbībai, izprot jaunrades procesus, un spēj radoši un drosmīgi rīkoties un būt inovāciju radītāji. Tā kā pagaidām radošās industrijas Latvijā pamatā veido mikro- un mazie uzņēmumi, programmas ietvaros īpaša uzmanība tiek pievērsta radošās uzņēmējdarbības specifikai un jaunuzņēmumu (startup) pieejai, kā arī šāda veida uzņēmējdarbības atbalsta mehānismu un instrumentu apguvei.

Studiju laikā studenti padziļināti apgūst radošo industriju, kultūras menedžmenta, uzņēmējdarbības, kultūras un mākslas nozaru padziļinātas izpratnes nodrošināšanai nepieciešamos lekciju kursus. Programmas obligātie studiju kursi nodrošina studējošos ar vispārējām zināšanām kultūras, mākslas un radošo industriju jomā, kā arī ar zināšanām akadēmiskas darbības un pētījumu veikšanai. Programmas obligātās izvēles kursi paredzēti, lai studējošie varētu padziļināt savas zināšanas dažādās radošo industriju jomās, bet brīvās izvēles kursi nodrošinās specifisku prasmju apguvi.

Programmas absolventi spēs paši veidot jaunus produktus, dibināt uzņēmumus, piedalīties starta-uzņēmējdarbībā, strādāt radošo industriju uzņēmumos un kultūras organizācijās, organizēt projektus un pasākumus, atbalstīt radošo personu karjeru veidošanu, sekmējot kultūras, un radošo industriju attīstību dažādos sektoros. Programmas absolventi spēs arī veikt pētījumus nozarē, lai veidotu sabiedrībā izpratni par radošo industriju nozīmi.
Programmas mājaslapawww.lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/studijas/bak1/radosas-industrijas
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, svešvalodā (angļu vai vācu, vai franču) un matemātikā
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2017./2018. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Ludzas iela 24, Rīga, LV-1003
Tel:67140175  Fax:67141012
E-pasts:info@lka.edu.lv  www.lka.edu.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2017./2018. gadā: lasīt šeit

Social Sharing

NIID Feedback Forms

Nosūtīt draugam

Lai norādītu vairākus adresātus, adreses jāatdala ar komatu. Piemērs: 'adrese1@ adrese1.lv,adrese2@ adrese2.lv'

Atradāt kļūdu