Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA" Liepājas filiāle - Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana - Prof. mag. studijas

Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2018./19. gadā
Ieraksts atjaunots:2018-11-07
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs uzņēmējdarbības vadībā un administrēšanā
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms ;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 11.06.2019.
Programmas kods47345
 
Ilgums1,5 - 2 gadi
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara
Kredītpunkti60
Mācību valodalatviešu/krievu (LV/RU)
Mācību/studiju maksa650 EUR semestrī (BSA absolventiem - 520 EUR semestrī) (2018./19.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana 2018./19. gadā: dokumentus pieņem no 02.01.2019. līdz 01.02.2019.

Studiju programma nodrošina augstas kvalifikācijas vadības speciālistu sagatavošanu, kuri spējīgi sekmīgi konkurēt uzņēmējdarbības jomā darba tirgū gan Latvijā, gan Eiropas Savienībā. Maģistra profesionālais grāds studiju programmas absolventam dod tiesības strādāt pedagoģisku darbu un pasniegt sociālās zinības (ekonomiku, vadībzinības) skolās, koledžās un augstskolās, turpināt izglītību doktorantūrā, kā arī strādāt uzņēmējdarbībā kā dažādu līmeņu vadītājam, kur nepieciešams maģistra grāds.

Studiju programmas satura specifika
Studiju programma domāta tiem, kuri nevēlas apstāties savas profesionālās karjeras veidošanā, tiecas atjaunot profesionālās zināšanas un vadības prasmes.

Galvenais studiju programmas mērķis ir nodrošināt topošo un esošo augstākā līmeņa vadītāju profesionālo un karjeras izaugsmi, lai viņi būtu spējīgi sekmīgi konkurēt un efektīvi strādāt gan Latvijas, gan Eiropas Savienības darba tirgū.

Studijas maģistratūrā motivē tālākai pašizglītībai un mūžizglītībai, informācijas sistematizēšanai un efektīvākam darbam.

Studiju programmas saturā iekļauti ne tikai dažādi vadības zinātnes priekšmeti (Firmas menedžments, Finansu menedžments, Starptautiskais mārketings, Projektu vadība, Personāla vadība, Informācijas tehnoloģiju pielietošana pārvaldē u.c.), bet arī tādi priekšmeti kā Komercdarījumu nodokļi, Ekonomiskā integrācija Eiropā, Zinātnisko pētījumu loģika un metodoloģija, Komercdarbības likumdošana, Darba tiesības, Darba aizsardzība u.c., kas nepieciešamas augstākā līmeņa vadītājam.
Programmas mājaslapabsa.edu.lv/programs/progr_uznvadmag_lv.html
Iepriekšējā izglītība, prasībasUzņem personas ar profesionālo bakalaura grādu ekonomikas, finanšu vai vadībzinību jomās un/vai 2.līmeņa augstāko profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas 5.līmeni uzņēmējdarbības, vadības, mārketinga (tirgzinības), finanšu un/vai ekonomikas jomās. Personas, kuras ieguvušas augstāko profesionālo izglītību citās nozarēs un kurām ir vismaz 3 gadu darba pieredze profesionālā amatā, var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ar normatīvo studiju ilgumu 1 gads un 6 mēneši. Personas, kuras ieguvušas akadēmisko bakalaura grādu ekonomikas, finanšu vai vadībazinību jomās vai citās zinātnēs un kurām ir vismaz 3 gadu darba pieredze vadītāja amatā var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ar normatīvo studiju ilgumu 2 gadi.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2018./2019. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Liedaga iela 3, Liepāja, LV-3416
Tel:63425448
E-pasts:info@li.bsa.edu.lv  www.bsa-liepaja.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2018./2019. gadā: lasīt šeit

Social Sharing