Biznesa augstskola Turība - Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā - Prof. mag. studijas

Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā
Uzņemšana:Uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-05-20
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs uzņēmuma vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmuma vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2021.
Programmas kods47345
 
Ilgums1,5 vai 2 gadi (studijas vakarā); 1,6 vai 2,1 gadi (studijas neklātienē)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; NeklātieneNeklātiene; Tālmācība
Kredītpunkti60 vai 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2570 EUR (dienas; angļu val.); 2270 EUR gadā (vakara; latviešu val.); 2070 EUR gadā (neklātiene; latviešu val.) (2021./22.)
 
Programmas aprakstsProfesionālā maģistra studiju programma “Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā” sniegs daudzpusīgas zināšanas topošajiem un esošajiem uzņēmējiem savu prasmju pilnveidošanai, atbilstoši mūsdienu vadības jomas tendencēm. Programma sniegs plašu ieskatu cilvēkresursu vadībā un biznesam noderīgas zināšanas psiholoģijā.

Studiju programmas mērķis ir nodrošināt studējošajiem iespēju apgūt cilvēkresursu vadīšanai nepieciešamās vadības psiholoģijas zināšanas un prasmes un sagatavot darba tirgus prasībām atbilstošus, starptautiski konkurētspējīgus cilvēkresursu vadības speciālistus un vadītājus. Īsā laikā studējošais iegūs zināšanas un pieredzi, kas nepieciešamas uzņēmējdarbības veidošanai, cilvēkresursu vadīšanai un vadības psiholoģijas izmantošanai. Studiju saturu veido studiju kursi, kas ne tikai ieguvuši popularitāti Latvijā, bet arī tiek plaši izmantoti starptautiskos uzņēmumos, piemēram, koučings, supervīzija, biznesa kontaktu veidošana jeb tīklošana un citi. Studiju laikā nozares praktiķu un ekspertu vadībā būs iespēja pilnveidot savu vadītāja un uzņēmēja potenciālu.

Karjeras iespējas

Uzņēmuma īpašnieks un vadītājs;
Valsts vai pašvaldības iestādes vadītājs;
Projektu vadītājs;
Struktūrvienības vadītājs;
Personālvadības speciālists.
Programmas mājaslapawww.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-programmas/magistra-studiju-programmas/biznesa-psihologija-un-cilvekresursu-vadiba-uznemejdarbiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasAkadēmiskā vai profesionālā bakalaura grāds, vai piektā līmeņa augstākā profesionālā kvalifikācija. Reflektanti, kas reģistrējas studijām angļu valodā, uzrāda angļu valodas zināšanas apliecinošu dokumentu - sertifikātu centralizētajā eksāmenā angļu valodā (A1, A2, B1, B2, C1 vai C2 līmenis) vai starptautiski atzītos eksāmenos: Cambridge Exam (vismaz Cambridge First Certificate līmenī), TOEFL (minimums - iegūti vismaz 500 punktu klātienē kārtotajam testam un 70 punktu internetā kārtotajam testam) vai IELTS (minimums - 6.0 punkti), vai kārto angļu valodas testu Augstskolā un veic pārrunas ar programmas direktoru.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Biznesa augstskola Turība
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67622333
E-pasts:turiba@turiba.lv; sic@turiba.lv  www.turiba.lv