Rīgas Tehniskā universitāte - Radošās industrijas (uzņemšana 2019./20. gadā) - Bak. studijas

Radošās industrijas (uzņemšana 2019./20. gadā)
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-06-07
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsHumanitāro zinātņu bakalaurs radošajās industrijās
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2022.
Programmas kods43217
 
Ilgums3 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti120
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets vai par maksu: 1050 EUR semestrī (2019./20.)
 
Programmas aprakstsUzņemšana notiek Latvijas Kultūras akadēmijā.

Radošo industriju studiju programmā tiek apvienotas mākslas un uzņēmējdarbības kompetences, lai sekmētu programmas absolventu spējas radīt inovatīvus produktus un pakalpojumus, radošu saturu un pieredzi, kas sekmētu spēju darboties mūsdienu mainīgajā, izaicinājumiem pilnajā vidē. Programmu kopīgi īsteno Latvijas Kultūras akadēmija un Rīgas Tehniskā universitāte, sadarbojas abu augstskolu mācībspēki, studentiem tiek nodrošināta pieeja abu augstskolu resursiem, nodarbības notiek abu augstskolu telpās.

Mērķis

Bakalaura akadēmiskās studiju programmas “Radošās industrijas” vispārīgais mērķis ir sagatavot radošus un motivētus starpdisciplinārus speciālistus darbam radošajās industrijās - dažādos nozares uzņēmumos, dažādās uzņēmējdarbības formās, ar padziļinātu izpratni par kultūras un mākslas procesiem un vēlmi sekmēt Latvijas tautsaimniecības un kultūras un radošo industriju izaugsmi.

Programmas mērķis ir nodrošināt studējošajiem iespēju iegūt teorētiskās un profesionālās zināšanas radošajās industrijās. Tiks sagatavoti daudzpusīgi, konkurētspējīgi radošo industriju speciālisti. Programma apvieno mākslas un uzņēmējdarbības kompetences, lai sekmētu programmas absolventu spējas radīt inovatīvus produktus un pakalpojumus, radošu saturu un pieredzi, kas sekmētu spēju darboties mūsdienu mainīgajā, izaicinājumiem pilnajā uzņēmējdarbības vidē.

Karjera

Studiju programmas absolventi būs speciālisti, kuri spēs piedāvāt daudzpusīgus inovatīvus risinājumus. Absolventi varēs strādāt radošo industriju, kultūras, mākslas, dizaina, uzņēmējdarbības jomās un tām radniecīgās nozarēs, spēs paši veidot jaunus produktus un pakalpojumus, dibināt uzņēmumus, piedalīties starta-uzņēmējdarbībā, strādāt radošo industriju uzņēmumos un kultūras organizācijās, organizēt projektus un pasākumus, atbalstīt radošo personu karjeru veidošanu, sekmējot kultūras, un radošo industriju attīstību dažādos sektoros. Programmas absolventi spēs arī veikt pētījumus nozarē, lai veidotu sabiedrībā izpratni par radošo industriju nozīmi.
Studiju vispārīgie un atbilstošās nozares studiju priekšmeti nodrošinās plašu redzesloku, starpdisciplināras kompetences, kā arī veidos pamatu turpmākām studijām maģistrantūrā.
Programmas mājaslapawww.rtu.lv/lv/studijas/visas-studiju-programmas/atvert/RIBZ?department=22700&type=P
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, svešvalodā (angļu vai vācu, vai franču) un matemātikā
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Kaļķu iela 1, Rīga, LV-1658
Tel:67089333  Fax:67820094
E-pasts:rtu@rtu.lv  www.rtu.lv