Vidzemes Augstskola - Ekonomika un uzņēmējdarbība - Doktora studijas

Ekonomika un uzņēmējdarbība
Status:Jauna programma!
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-05-13
Programmas veidsDoktora studiju programma
GrādsZinātnes doktora grāds ekonomikā un uzņēmējdarbībā (Ph.D.)
Izglītības dokuments Doktora diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2020.
Programmas kods51345
 
Ilgums3 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaValsts budžets un maksas:4550 EUR gadā (2020./21.)
 
Programmas aprakstsStudiju programmas mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus ekspertus (speciālistus) un pētniekus analītiskajam un vadošajam darbam publiskajā un privātajā sektorā, kuri spēj radīt jaunas zināšanas uzņēmējdarbībā un ekonomikā Latvijas, Eiropas un globālājā pētniecības telpā. Kopīgā studiju programma paredz padziļināti apgūt dizaina un vizionāro domāšanu, daudznozaru pieeju, spēju izprast tautsaimniecības attīstību, organizāciju pārvaldību un indivīda uzvedību, pētījumos balstītu lēmumu pieņemšanu, attīstīt noturību, lai mērķtiecīgi darbotos pētniecībā un inovāciju īstenošanā uzņēmējdarbībā un ekonomikas viedā izaugsmē.

Studiju programmu īsteno 3 augstskolu konsorcijs: Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija, Ventspils Augstskola un Vidzemes Augstskola.
Programmas mājaslapava.lv/lv/studijas/doktorantura/ekonomika-un-uznemejdarbiba/par-programmu
Iepriekšējā izglītība, prasībasMaģistra grāds sociālajās zinātnēs vai tām atbilstošā profesionālās darbības jomā. Ja iepriekš iegūtā izglītība nav iegūta sociālajās zinātnēs vai tām atbilstošā profesionālās darbības jomā, pretendentam MK noteikumos Nr. 505 “Ārpus formālās izglītības apgūto vai profesionālajā pieredzē iegūto kompetenču un iepriekšējā izglītībā sasniegtu studiju rezultātu atzīšanas noteikumi” noteiktajā kārtībā ir jāapliecina darba pieredze/neformālā izglītība, kas atbilst LKI 7. līmenim noteiktajām zināšanām, prasmēm un kompetencēm. Pretendentam jāiesniedz iespējamās promocijas darba tēmas pieteikums (viena A4 formāta lapa) latviešu vai angļu valodā. Angļu valodas zināšanu apliecinājums:
sertifikāts vai starptautiskās testēšanas institūcijas pēdējo piecu gadu laikā izsniegts valodas prasmi apliecinošs dokuments, kas apliecina studiju programmas īstenošanas valodas prasmi vismaz B2 līmenī. Ja iepriekšējā izglītība ir apgūta angļu valodā, angļu valodas zināšanu apliecinājums nav nepieciešams.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4201
Tel:26603322; 64207230
E-pasts:info@va.lv  www.va.lv