Latvijas Universitāte - Vadības zinības - Bak. studijas

Vadības zinības
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2018./19. gadā
Ieraksts atjaunots:2018-11-06
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsSociālo zinātņu bakalaurs vadībzinātnē
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 25.06.2019.
Programmas kods43345
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 4,5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaValsts budžets (studijām latviešu valodā) vai par maksu: 2000 EUR gadā (pilna laika); 1500 EUR gadā (nepilna laika); 2500 EUR gadā (studijas angļu valodā) (2018./19.)
GrantsLasīt šeit: https://www.lu.lv/gribustudet/stipendijas-un-krediti/stipendijas/
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana 2018./19. gadā (pilna laika klātiene, angļu valodas grupa - studijas par maksu): dokumentu pieņemšana no 02.01.2019. līdz 23.01.2019.

Bakalaura studiju programmas Vadības zinības mērķis ir nodrošināt studentiem tādu akadēmisko izglītību, konkurētspējīgo profesionālo sagatavotību un praktiskās iemaņas vadības zinātnē, lai, integrējoties Eiropas Savienībā, pēc šiem speciālistiem būtu stabils un ilgtspējīgs pieprasījums Latvijas un ārzemju darba tirgū, kā arī lai studenti un absolventi spētu uzsākt paši savu uzņēmējdarbību .

Pirmajos divos akadēmiskajos gados visiem studiju programmas dalībniekiem ir vienota programma. Tajā paredzēti tādi akadēmiskie kursi, kas veido sociālo zinātņu bakalaura pamatzināšanas vadībzinātnē. Jau pirmajā studiju gadā sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Young Enterprise Latvia studentiem tiek piedāvāts praktiskais studiju kurss uzņēmējdarbības uzsākšanā, kura noslēgumā studentu komandas īpašā konkursā cīnīsies par labākās biznesa idejas titulu gan Universitātes, gan Latvijas mērogā vienotā konkursā ar citu augstskolu studentiem. Latvijas konkursa uzvarētājiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties starptautiskā studentu biznesa ideju konkursā kādā no Eiropas valstīm.

Studiju programmas specializācijas priekšmetu (B daļas studiju kursu) apguve sākas trešajā akadēmiskajā gadā, un pilna laika klātienes (PLK) studentiem ir iespējams specializēties organizāciju vadības, vides un uzņēmējdarbības vadības, mārketinga, starptautiskā biznesa jomā.

Nepilna laika neklātienes (NLK) studijās var specializēties organizāciju vadības un mārketinga jomā.
Programmas mājaslapawww.lu.lv/studijas/fakultates/fakultates/biznesa-vadibas-un-ekonomikas-fakultate/pamatstudijas/vadibas-zinibas-studiju-valoda-latviesu
www.lu.lv/studijas/fakultates/fakultates/biznesa-vadibas-un-ekonomikas-fakultate/pamatstudijas/vadibas-zinibas-studiju-
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE - Latviešu valoda, matemātika. Studijām angļu valodā - CE matemātikā un angļu valodā (var aizstāt ar starptautiska testa rezultātu – informāciju skat. LU mājas lapā).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumus studiju programmās 2019./2020. gadā lejupielādēt šeit
Augstskola
Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV-1586
Tel:67034444
E-pasts:lu@lu.lv  www.lu.lv