Spring Valley - Efektīva pārdošanas organizācija un pārvaldība krītošajā tirgū - Pieaugušo neformālā izglītība

Efektīva pārdošanas organizācija un pārvaldība krītošajā tirgū
Ieraksts atjaunots:2015-10-16
Programmas veidsProfesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība)
Izglītības dokuments Apliecība;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
IlgumsKatra produkta detalizēts saturs, metodoloģija un ieviešana tiek izstrādāta atbilstoši Klienta biznesa specifikai un vajadzībām.
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodaangļu (EN)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas aprakstsPārdošanas organizācijas proaktīvai, efektīvai un uz izaugsmi orientētai pārvaldīšanai krītošajā tirgū piedāvājam jaunus produktus:

1)„Pārdošanas vadītāja darba rīku komplekts” apbruņo pārdošanas vadītāju ar svarīgāko informāciju pārdošanas rezultātu ietekmēšanai un sasniegto rezultātu novērtēšanai:
a)Pirmais rīks ir Iespējamo darījumu saraksts jeb sales pipeline, kas sniedz informāciju par aktuālo pieprasījumu pēc uzņēmuma produktiem, klientu vadītāju darba ražīgumu, pārdošanas iespēju statusu virzībā uz darījuma noslēgšanu, kā arī palīdz noteikt papildus piepārdošanas iespējas esošo iespēju vidū. Šā rīka izstrāde un iedzīvināšana pārdošanas procesā nodrošinās pārdošanas vadītāju ar argumentēto atbildi „kur rodas nauda” un „kas tiek darīts, lai sasniegtu rezultātu”.

b)Otrai rīks - Infopanelis jeb dashboard ir noteiktu mērķu sasniegšanai vajadzīgas vēsturiskas informācijas vizualizācija Excel, kas pilnībā iekļaujas datora monitorā un ir pārskatāma ar pirmo acu uzmetienu. Šis analītiskais rīks ļauj ātri novērtēt pārdošanas rezultātus dažādos griezumos (skaitliski un grafiski) izmantojot dažādu rādītāju, atskaišu informāciju un filtru sistēmu. Šis rīks ietaupīs pārdošanas vadītāja un viņa komandas svarīgāko laiku fokusētai un daudzdimensionālai sasniegto rezultātu novērtēšanai.

c)Trešais rīks ir KPI lineāls, kas ļauj nekavējoties novērtēt un uzzināt, cik tālu jūs atrodaties no nospraustā mērķa.

2)CRM Restart programma ir domāta uzņēmumiem, kuri ir investējuši klientu vadības sistēmā jeb CRM un „cīnās” ar klientu vadītājiem par sistēmas regulāru lietošanu pārdošanas procesā. Ar laiku vairums uzņēmumu izmanto CRM tikai kontaktu vadībai atstājot vērtīgāko informāciju par pārdošanas iespējām un klientu lojalitāti klientu vadītāju pārziņā. Programma palīdzēs atrast veiksmes atslēgu CRM un klientu vadītāju mijiedarbībai.

3)Ārvalstu partnerattiecību veiksmīgai vadīšanai Skandināvu valstīs piedāvājam mūsu zviedru valodas runājošās ekspertes padomus. Veidojot attiecības ir svarīgi ņemt vērā biznesa kultūras nerakstītos likumus. Bieži vien mūsu ārvalstu partneru lēmumi tiek balstīti uz citiem principiem un loģikas. Konsultāciju ietvaros iegūsiet atbildes uz jautājumiem „Kā veiksmīgi vadīt partnerattiecības un sasniegt nospraustos mērķus”.
Programmas mājaslapawww.springvalley.lv/lv/kursi-un-programmas/klientu-apkalposana-un-pardosana/efektiva-pardosanas-organizacija-un-parvaldiba-kritosaja-tirgu/
Iepriekšējā izglītība, prasībasUzņēmumu pārdošanas un korporatīvo klientu attiecību vadītājiem, uzņēmējiem, ārvalstu partnerattiecību vadītājiem.
Pieaugušo izglītības iestāde
Zemitāna iela 2B, 215.telpa, Rīga, LV-1012
Tel:67365200
E-pasts:info@springvalley.lv  www.springvalley.lv