Latvijas Universitāte - Finanšu menedžments - Prof. bak. studijas

Finanšu menedžments
Uzņemšana:Uzņemšana 2018./19. gadā
Ieraksts atjaunots:2018-10-03
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs finanšu vadīšanā
Profesionālā kvalifikācijaFinanšu ekonomists (5. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 25.06.2019.
Programmas kods42343
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 4,5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets vai par maksu: 2000 EUR gadā (pilna laika), 1500 EUR gadā (nepilna laika) (2018./19.)
GrantsLasīt šeit: https://www.lu.lv/gribustudet/stipendijas-un-krediti/stipendijas/
 
Programmas aprakstsProfesionālās bakalaura studiju programmas Finanšu menedžments mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus finanšu ekonomistus darbam valsts institūcijās un iestādēs, pašvaldību institūcijās, komercsabiedrībās jebkurā tautsaimniecības nozarē, nevalstiskajās un starptautiskajās organizācijās; nodrošināt ekonomikas un finanšu vadības zinību teorētisko pamatu apgūšanu un dot iespēju iegūt zināšanas, prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas finanšu ekonomista darbam.

Šai programmā tiek gatavoti augsti kvalificēti speciālisti ekonomisti, kuri specializējas finanšu vadības jautājumos – nodokļos un nodevās, finanšu attiecībās, banku un valūtas operācijās, banku norēķinos, finanšu analīzē, finanšu pakalpojumu mārketingā u. c. Tāpat kā jebkuri ekonomisti, viņi lieto savas zināšanas, veidojot ekonomisko politiku, risina pašreizējās un nākotnes ekonomiskās problēmas, jo ekonomika un finanses ir organiski saistītas jomas.

Studiju programma dod iespēju studentiem izprast ekonomikas procesu cēloņsakarības un jēdzienus, apgūt teorētiskās zināšanas un prasmes nozarē, nodrošināt pētnieciskā darba iemaņu apgūšanu, attīstīt patstāvīgu ekonomisko domāšanu, nodrošināt nozares profesionālās specializācijas kursu apgūšanu, kā arī iegūtās prasmes izmantot praktiskajā darbā, veicot praksi finanšu sektorā. Tas nodrošina valsts institūcijās un tautsaimniecības nozarēs strādājošam speciālistam nepieciešamo specifisko zināšanu un prasmju kopumu, lai viņš būtu konkurētspējīgs gan Latvijā, gan Eiropas Savienībā.

Iespējas pēc studijām

Programmas absolventi var strādāt par ekonomistiem, grāmatvežiem, finanšu menedžeriem valsts institūcijās (Finanšu ministrijā, Valsts kasē, Valsts ieņēmumu dienestā, Latvijas Bankā) un iestādēs, pašvaldību institūcijās, komercsabiedrībās jebkurā tautsaimniecības nozarē (uzņēmumos, komercbankās, apdrošināšanās kompānijās, pensiju, ieguldījumu fondos).
Programmas mājaslapawww.lu.lv/studijas/fakultates/fakultates/biznesa-vadibas-un-ekonomikas-fakultate/pamatstudijas/finansu-menedzments
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE - Latviešu valoda, matemātika
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumus studiju programmās 2019./2020. gadā lejupielādēt šeit
Augstskola
Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV-1586
Tel:67034444
E-pasts:lu@lu.lv  www.lu.lv