Liepājas Jūrniecības koledža - Starptautisko pārvadājumu organizācija - 1. līm. prof. studijas

Starptautisko pārvadājumu organizācija
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-02-25
Programmas veids1.līmeņa profesionālā studiju programma
Profesionālā kvalifikācijaLoģistikas speciālists (4. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 18.06.2021.
Programmas kods41840
 
Ilgums2 gadi (pilna laika); 3 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas; Neklātiene
Kredītpunkti80
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaPilna laika studijas - valsts budžets vai par maksu: 1500 EUR gadā. Nepilna laika - 1400 EUR gadā (2019./20.)
 
Programmas aprakstsLoģistikas speciālists organizē preces piegādi un tās sakraušanu, izstrādā izdevīgu piegādes shēmu vajadzīgajā vietā, vajadzīgajā laikā ar minimālajiem līdzekļu patēriņiem, analizē transporta pakalpojumu tirgu, veicina aprēķinus, meklē drošus partnerus, koordinē darbības ar ražotājiem un tirgošanas nodaļām, kā arī ar noliktavu, un sagatavo muitas dokumentus.

Loģistikas speciālista profesijā nav rutīnas, visu laiku nākas risināt jaunus interesantus uzdevumus. Vēl viena profesijas priekšrocība ir elastība, nepieciešamība orientēties visos kompānijas darba aspektos. Tieši pateicoties tam, loģistikas speciālists var viegli pārorientēties vienas firmas ietvaros, un viņam ir nodrošināta karjeras izaugsme.

Programmas “Starptautisko pārvadājumu organizēšana” galvenais uzdevums – sniegt nākamajiem loģistikas speciālistiem fundamentālas zināšanas, kuras vienmēr var adaptēt atbilstoši konkrētas kompānijas prasībām. Profesionālie bāzes priekšmeti: transporta loģistika, transporta darbības tiesības normas, pārvadājumu organizēšana, kravas pārkraušanas tehnoloģija un organizēšana, transporta tirdzniecības operācijas u.c.
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE (angļu valoda, latviešu valoda, matemātika). Vidējās izglītības sekmju izrakstā nav zemāku vērtējumu par 4 ballēm.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju un profesionālās izglītības programmās 2019./2020. gadā: lasīt šeit
Koledža
Uliha iela 5, Liepāja, LV-3401
Tel:63424880
E-pasts:kanceleja@ljk.lv  www.ljk.lv