Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" - Starptautiskais bizness - Prof. mag. studijas

Starptautiskais bizness
Uzņemšana:Uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-05-07
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs starptautiskajā biznesā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmumu un iestāžu vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts; Projekta vadītājs (5. PKL); Personāla vadītājs (5. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2021.
Programmas kods47345
 
Ilgums1,5 gadi (ar profesionālo profilējošo augstāko izglītību), 2 gadi (ar akadēmisko profilējošo augstāko izglītību)
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti60 - 90
Mācību valodaangļu (EN)
Mācību/studiju maksa3760 EUR gadā (2021./22.)
 
Programmas aprakstsProgramma ir paredzēta sekmīgai darbībai starptautiskajā biznesā. Ar iegūto izglītību ir iespējams strādāt jebkurā uzņēmējdarbības sfērā. Darbības lauks ir ļoti plašs – sākot no valsts institūcijām, nevalstiskām organizācijām, individuāliem uzņēmumiem, bankām un starptautiskām kompānijām beidzot ar sava uzņēmuma dibināšanu un vadīšanu.

Programmu beidzot, iegūst vienu no profesionālajām kvalifikācijām: uzņēmumu un iestāžu vadītājs vai projekta vadītājs, vai personāla vadītājs.

Studiju metodes

Starptautiska akadēmiskā vide - pasniedzēji no Lielbritānijas, Kanādas, Austrijas, Itālijas, Polijas, Slovēnijas, Vācijas, Čehijas, Francijas un citām valstīm. Pasniedzēji paši pēta un pielieto jaunākās tendences un perspektīvas uzņēmējdarbības vadībā, tādējādi palīdzot studentiem iegūt zināšanas un priekšrocības starptautiskā biznesa vidē. Studijas kopā ar studentiem ir no dažādām valstīm - iespēja attīstīt studentos globālu biznesa domāšanu, iespēja jau studiju laikā dibināt starptautiskus kontaktus. Otrā semestra laikā iespēja izvēlēties vienu no specializācijām - uzņēmuma, personāla vai projektu vadītājs.


Karjeras iespējas

Programma ir paredzēta sekmīgai darbībai starptautiskajā biznesā. Ar iegūto izglītību ir iespējams strādāt jebkurā uzņēmējdarbības sfērā. Darbības lauks ir ļoti plašs – sākot no valsts institūcijām, nevalstiskām organizācijām, individuāliem uzņēmumiem, bankām un starptautiskām kompānijām beidzot ar sava uzņēmuma dibināšanu un vadīšanu.
Programmas mājaslapawww.riseba.lv/lv/studentiem/magistra-programmas/starptautiskais-bizness
Iepriekšējā izglītība, prasībasProfesionālā vai akadēmiskā profilējošā (ekonomika, vadībzinības, uzņēmējdarbība, biznesa vadība) augstākā izglītība, iestājpārbaudījums: eksāmens angļu valodā vai IELTS/ TOEFL sertifikāts. Pretendentiem ar neprofilējošo izglītību, papildus pamatprogrammai, tiek piedāvāts apgūt ievadmoduli tālmācības formā.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA)
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Tel:67500265; 26465351
E-pasts:riseba@riseba.lv  www.riseba.lv