Rīgas Stradiņa universitāte - Fizioterapija - Prof. bak. studijas

Fizioterapija
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-09-16
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs veselības aprūpē
Profesionālā kvalifikācijaFizioterapeits (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 08.05.2023.
Programmas kods42722
 
Ilgums4 gadi (pilna laika); 5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaValsts budžets vai par maksu: 3415 EUR gadā (pilna laika); 2200 EUR gadā (nepilna laika) (2019./20.)
 
Programmas aprakstsFizioterapeits nodarbojas ar pacienta funkcionālā stāvokļa izmeklēšanu, novērtēšanu un ārstēšanu, palīdz pacientam atgūt zaudēto funkciju vai mazināt tās trūkumu, pielietojot fizikālās terapijas metodes (elektroprocedūras, termoprocedūras, ūdens procedūras), ārstnieciskās vingrošanas metodes, manuālās terapijas metodes, masāžu.

RSU Rehabilitācijas fakultātes īstenotās profesionālā bakalaura studiju programmas mērķis ir nodrošināt rehabilitācijas sistēmu Latvijā ar kvalificētiem un konkurētspējīgiem speciālistiem fizioterapeitiem.

Programmas uzdevumi
Nodrošināt profesijas standartiem atbilstošas, praksē pielietojamas profesionālās studijas fizioterapijā (īstenot padziļinātu zināšanu apguvi fizioterapijā, sagatavot studentus jaunrades, pētnieciskajam un pedagoģijas darbam nozarēs), sekmēt programmas beidzēju konkurētspēju mainīgajos sociālekonomiskajos apstākļos un starptautiskajā darba tirgū.

Studiju programmas absolventi palīdz pacientiem pēc slimībām vai traumām atgūt zaudēto funkciju vai mazināt tās trūkumu, strādājot klīnikās, stacionārās un ambulatorās rehabilitācijas iestādēs, doktorātos, privātpraksēs, sociālās aprūpes iestādēs, skolās, bērnudārzos, sporta skolās, sporta komandās u. c., kā arī veic profilaktisku un izglītojošu darbu.

Pabeidzot šo studiju programmu, var strādāt par fizioterapeitu.
Programmas mājaslapawww.rsu.lv/studiju-iespejas/pamatstudijas/medicinas-un-veselibas-aprupes-studiju-programmas/fizioterapija
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE bioloģijā, latviešu valodā un svešvalodā (vai starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījuma dokuments).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Tel:67409105; 67409075; 67409076 (studentu serviss)
E-pasts:rsu@rsu.lv  www.rsu.lv