Biznesa augstskola Turība - Sabiedriskās attiecības - Prof. bak. studijas

Sabiedriskās attiecības
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-02-18
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs sabiedrības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaSabiedrisko attiecību menedžeris (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2020.
Programmas kods42342
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 4,3 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2370 EUR gadā (dienas, latviešu val.); 2470 EUR gadā (dienas, angļu val.); 2170 EUR gadā (vakara), 2070 EUR gadā (neklātiene) (2020./21.)
 
Programmas aprakstsSabiedriskās attiecības ir joma, kurā nepieciešamas daudzpusīgas zināšanas – sabiedriskajās attiecībās, sociālajā psiholoģijā, digitālajā mārketingā, mediju vidē, reklāmā, uzņēmējdarbībā, kā arī radošo industriju darbībā (foto, stils un mode, mūzika u.c.).

Studiju programmas “Sabiedriskās attiecības” ietvaros iespējams apgūt padziļinātas zināšanas sabiedriskajās attiecībās un ar tām saistītajās jomās – komunikācijas zinātnē, digitālajā mārketingā, reklāmā, sociālajā psiholoģijā, vides komunikācijā, uzņēmējdarbībā, kā arī gūt ieskatu radošo industriju darbībā.

Studiju programma “Sabiedriskās attiecības” sagatavo komunikācijas nozares profesionāļus, kas ne tikai spēj realizēt publicitātes pasākumus un komunikācijas kampaņas, bet arī ir kompetenti izveidot veiksmīgu uzņēmuma komunikācijas stratēģiju, uzstāties auditorijas priekšā un prasmīgi rīkoties krīzes situācijās, nodrošinot komunikāciju ar dažādām ietekmes pusēm.

Pēc bakalaura studiju programmas absolvēšanas ir iespējas turpināt studijas maģistrantūras programmā “Sabiedriskās attiecības”.

Turībā studiju laikā liela nozīme ir praktisko iemaņu apguvei – jau pirmajā kursā studenti īsteno publicitātes pasākumus un veic dažādus sabiedrisko attiecību uzdevumus prakses laikā. Programmas ietvaros praksi iespējams veikts lielākajās komunikācijas nozares aģentūrās – “DDB’’, “Deep White’’, “McCANN Consulting’’, “Inspired’’, kā arī citās. Sabiedrisko attiecību studenti varēs iegūt pieredzi, praktizējoties Latvijas Bankā, sabiedriskā labuma biedrībā “Sabiedrība par atklātību – Delna’’, uzņēmumā “Latvijas valsts meži’’ un citviet.

Karjeras iespējas

Sabiedrisko attiecību vadītājs uzņēmumā, valsts vai pašvaldības iestādē;
Komunikācijas vadītājs uzņēmumā, valsts vai pašvaldības iestādē;
Komunikācijas projektu vadītājs;
Sabiedrisko attiecību vai reklāmas aģentūras īpašnieks un vadītājs.
Programmas mājaslapawww.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-programmas/bakalaura-programmas/sabiedriskas-attiecibas-1
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā. Reflektanti, kas reģistrējas studijām angļu valodā, uzrāda angļu valodas zināšanas apliecinošu dokumentu - sertifikātu centralizētajā eksāmenā angļu valodā vai starptautiski atzītos eksāmenos: Cambridge Exam (vismaz Cambridge First Certificate līmenī), TOEFL (minimums - iegūti vismaz 500 punkti klātienē kārtotajam testam un 70 punktu internetā kārtotajam testam ) vai IELTS (minimums - 6.0 punkti), vai kārto angļu valodas testu Augstskolā un veic pārrunas ar programmas direktoru.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Biznesa augstskola Turība
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67622333
E-pasts:turiba@turiba.lv; sic@turiba.lv  www.turiba.lv