Vidzemes Augstskola - Komunikācija un sabiedriskās attiecības - Prof. bak. studijas

Komunikācija un sabiedriskās attiecības
Uzņemšana:Uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-05-31
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs komunikācijā un sabiedriskajās attiecībās
Profesionālā kvalifikācijaSabiedrisko attiecību vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2021.
Programmas kods42321
 
Ilgums4 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets (budžeta vieta 1.kursam tiek piešķirta tikai uz 2021. gada rudens semestri) vai maksas: 1630 EUR gadā (2021./22.)
GrantsLasīt šeit:  
Programmas aprakstsStudiju programmas mērķis ir sagatavot mūsdienīgi izglītotus, augsti kvalificētus, kompetentus un konkurētspējīgus komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītājus. Balstoties uz apgūtajām zināšanām un profesionālajām prasmēm, programmas absolventi spēs sekmīgi veidot un vadīt stratēģiskas komunikācijas procesu mūsdienu kompleksajā un globālajā vidē.

Prasmes un iemaņas

Studijās tiek attīstītas pētniecības prasmes un kritiskā domāšana, spēja pārliecināt ētiskā veidā, radošums, spēja pieņemt lēmumus un risināt problēmas. Studiju laikā liela uzmanība tiek pievērsta informācijas iegūšanas, atlases, analīzes un vizualizācijas prasmēm. Tās ir prasmes, bez kurām neiztikt nevienam profesionālam komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciālistam.
Šī studiju programma sniedz plašas un vienlaikus dažādās nozarēs praktiski pielietojamas zināšanas, kas palīdz sekmīgi veidot karjeru, attīsta spēju pielāgoties darba tirgus tendencēm un veiksmīgi darboties strauji mainīgā vidē.
Mēs piedāvājam izaicinošas diskusijas ar nozares profesionāļiem un radošu pieeju studiju procesam. Individuāla un personiska attieksme pret studentu ir mums piemītošās vērtības. Mūs no citiem atšķir darbs sabiedrības interesēs saskaņā ar augstākajiem profesionālās ētikas principiem.

Karjeras iespējas

Pēc studijām var strādāt kā projektu vadītājs komunikācijas, sabiedrisko attiecību un reklāmas aģentūrās, stratēģiskās un integrētās komunikācijas speciālists vai konsultants valsts, nevalstiskajās un biznesa organizācijās, mārketinga speciālists, starptautiskās komunikācijas vadītājs, vizuālās komunikācijas speciālists.

Mūsu programmas absolventi ir pieprasīti darba tirgū un veiksmīgi savas karjeras veidošanā. Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāji rūpējas par organizāciju un uzņēmumu tēlu un reputāciju, organizē kampaņas sabiedrības informēšanai, uztur attiecības ar medijiem, ir zinoši organizācijas attiecību veidošanā ar tās dažādajām mērķauditorijām, rūpējas par komunikāciju organizāciju un uzņēmumu iekšienē.

Lai apgūtu komunikācijas zinātni un spētu strādāt ar to saistītā profesijā, jāpiemīt vēlmei arvien pilnveidot zināšanas, strādāt radoši un jāspēj likt lietā personisko emocionālo inteliģenci.
Programmas mājaslapawww.va.lv/lv/studijas/bakalaurs/komunikacija-un-sabiedriskas-attieciba/par-programmu
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, centralizētie eksāmeni: latviešu valoda, matemātika un svešvaloda (viena no svešvalodām: angļu val., vācu val., franču val., krievu val.), vai starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījums svešvalodā.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4201
Tel:26603322; 64207230
E-pasts:info@va.lv  www.va.lv