Digitālais asistents

E-konsultācijas
Izsmeļošas atbildes par izglītības iespējām Latvijā saņemsi, uzdodot jautājumu e-konsultantam. Atbildi uz jautājumu saņemsi uz savu norādīto e-pastu. Atbilde kopā ar jautājumu var tikt publicēta e-konsultāciju sadaļā.

Pirms uzdot jaunu jautājumu, pārliecinies, vai tevi interesējošā atbilde jau nav šeit publicēta. Jautājumu un atbildes var meklēt pēc interesējošā vārda un/vai atšķirot pēc jautājuma tematiskās grupas.

NIID.LV patur tiesības neatbildēt uz jautājumiem, kas nav tās kompetencē vai tādiem, uz kuriem atbilde jau ir sniegta.

Uzdot jaunu jautājumu!

Meklēšanas filtri
1
Rezultāti : 1 - 1 no 1
23-11-2018

Labdien! Kur 9. klases jaunietis varētu papildus mācīties, lai sekmīgāk nokārtotu matemātikas eksāmenu?

Labdien!

Lai skolēni varētu labāk sagatavotos 9.klases valsts eksāmenu kārtošanai, tiek piedāvātas dažādas iespējas.

  1. Sagatavošanas kursi. NIID.LV katru gadu apkopo informāciju par sagatavošanas kursiem valsts un centralizētajiem eksāmeniem, t.sk. 9. klases eksāmeniem: http://www.niid.lv/sagatavosanas_kursi. Piemēram, tieši šobrīd Rīgas Valsts 3. ģimnāzija aicina pieteikties 9.klašu audzēkņus sagatavošanas kursiem matemātikā. Ja Jūsu ir ieinteresējusi šī iespēja, varat interesēties pa programmas aprakstā norādīto tālruni vai e-pastu.
  2. Patstāvīgi sagatavoties valsts pārbaudījumu kārtošanai var palīdzēt:
  3. Digitālais zināšanu trenažieris valsts pārbaudījumu priekšmetos portālā “Uzdevumi.lv”, t.sk. matemātikā 9. klasei (“digitālais privātskolotājs”-  maksa 5 EUR mēnesī): http://www.uzdevumi.lv/prof.
  4. Privātstundas, privātskolotāju pakalpojumi, apmācības un kursi - vortālā "Mana privātstunda" (~ 7 – 15 EUR par nodarbību): http://manaprivatstunda.lv
  5. Varat meklēt privātskolotāju pakalpojumus arī sludinājumu portālos (vai pašiem ievietot sludinājumu, ka meklējat attiecīgu pakalpojumu), piemēram: https://www.ss.com/lv/work/courses-education/coaching/primary-school-subjects
  6. Ir pieejams sertificēto privātskolotāju oficiālais reģistrs Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) mājaslapā (skat. zemāk Exceli „Pedagogu privātprakses uzsākšanas sertifikātu datubāze”): https://ikvd.gov.lv/registracija/registri.
  7. Iepriekšējo gadu uzdevumi valsts pārbaudījumos, t.sk. CE eksāmenos, t.sk. matemātikas uzdevumi 9. klasei:
     http://visc.gov.lv/vispizglitiba/eksameni/uzdevumi.shtml

Lai veicas eksāmenos!​

1
Rezultāti : 1 - 1 no 1