Iespēja ievietot informāciju NIID.LV

Ja esat izglītības iestādes pārstāvis, arī jūs varat ievietot datus par savas izglītības iestādes sniegtajām izglītības programmām vai kursiem NIID.LV datubāzē.

Vai par informācijas ievietošanu ir jāmaksā?

Informācijas ievietošana datu bāzē ir bez maksas. Aicinām uz sadarbību!

Vai ir kādi formāli nosacījumi informācijas ievietošanai?

Izglītības iestādei jāsniedz izglītības pakalpojumi Latvijas teritorijā. Izglītības iestādei jābūt reģistrētai Latvijas izglītības iestāžu reģistrā vai arī tai ir jābūt pašvaldības licencei izglītības programmas īstenošanai. 
Izglītības iestādei jābūt licencei izglītības programmas vai kursu īstenošanai, ja šāda licence nepieciešama saskaņā ar pastāvošo likumdošanu.

Kā ievietot informāciju NIID.LV?

Atsūtiet ievietojamo informāciju WORD formātā (izmantojot mūsu sagatavotās informācijas ievietošanas veidlapas).  NIID.LV informācijas speciālists ievietos informāciju NIID.LV datubāzē un nosūtīs to jums pārbaudei. 

Publicēto informāciju jebkurā brīdī ir iespējams mainīt un papildināt.

Aizpildītās veidlapas sūtīt uz e-pastu dita@niid.lv, tālr. 67785428 .  

Kā mainīt informāciju NIID.LV?  

Informācija par manas izglītības iestādes sniegtajā izglītības programmām jau ir NIID.LV datubāzē, taču tā nav precīza un es vēlos to mainīt? NIID.LV darbinieki arī paši veic informācijas apkopošanu balstoties uz izglītības iestāžu mājaslapās un valsts iestāžu reģistros pieejamo informāciju, tomēr šajā procesā iespējamas kļūdas. Aicinām sadarboties šo kļūdu novēršanā. Lūdzu, rakstiet uz e-pastu dita@niid.lv vai izmantojiet saiti "Ziņot par kļūdu" katras izglītības programmas apraksta lapas apakšējā daļā.

Social Sharing