Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums - Administratīvie un sekretāra pakalpojumi - Prof. vidējā izglītība pēc pamatizglītības

Administratīvie un sekretāra pakalpojumi
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2023./24. gadā
Ieraksts atjaunots:2023-02-14
Programmas veidsProfesionālā vidējā izglītība pēc pamatizglītības - 4. LKI (programma ar kodu 33)
Profesionālā kvalifikācijaKlientu apkalpošanas speciālists (4. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Diploms par profesionālo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods33346011
 
Ilgums4 gadi
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets
GrantsAudzēkņi saņem stipendiju
 
Programmas aprakstsKas ir klientu apkalpošanas speciālists?

Klientu apkalpošanas speciālists ir darbinieks, kurš spēj informēt esošos un potenciālos klientus par organizāciju, produktiem un pakalpojumiem, veikt finanšu operācijas un mārketinga pasākumus, izstrādāt nepieciešamos dokumentus, nodrošināt pārvaldības un speciālo dokumentu apriti.

Ko es iemācīšos?

Apgūstot klientu apkalpošanas speciālista profesiju, tu mācīsies organizācijas darbību, biroja darbu un dokumentu apriti, korporatīvo komunikāciju, profesionālo saziņu svešvalodās, kā arī klientu apkalpošanu.
Tu zināsi organizācijas struktūru un darbību, biroja darba specifikai raksturīgus darba vides riska faktorus, dokumentēšanas procesu.
Tu izpratīsi dokumentu formas un veidlapas, dokumentu saņemšanu, reģistrāciju un nosūtīšanu atbilstoši organizācijā noteiktajai kārtībai, kā organizēt apmeklētāju/klientu pieņemšanu.
Tu spēsi organizēt biroja darbību, informēt esošos un potenciālos klientus par organizācijas struktūru, produktiem, darbā izmantot biroja tehniku;
protokolēt dažādu līmeņu sanāksmes un lietišķās tikšanās.

Kur es varēšu mācīties tālāk?

Pēc klientu apkalpošanas speciālista profesijas iegūšanas tu varēsi turpināt mācības un iegūt augstāko izglītību uzņēmuma vadības/ menedžmenta jomas augstskolās Latvijā.

Kur es varēšu strādāt?

Pēc izglītības iegūšanas tu varēsi strādāt par uzņēmuma administratoru, sekretāru, grāmatvedi, personāla daļas speciālistu.
Šobrīd absolventi strādā tādās iestādēs un uzņēmumos kā Daugavpils pilsētas un citu pilsētu pašvaldības, Daugavpils reģionālā slimnīca, Daugavpils Bāriņtiesa, komercbankas, pilsētas un valsts iestādes un dažādas privātfirmas.
Iepriekšējā izglītība, prasības15 gadi, pamatizglītība
Profesionālās izglītības iestāde
Iestādes tips:Tehnikums
Strādnieku iela 16, Daugavpils, LV-5404
Tel:65436893; 27741511
E-pasts:pasts@dttt.lv  www.dttt.lv