Baltijas Starptautiskā akadēmija - Komunikācijas vadība izklaides un atpūtas industrijā - Prof. mag. studijas

Komunikācijas vadība izklaides un atpūtas industrijā
Uzņemšana:Uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-02-05
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma - 7. LKI (2. cikls, programma ar kodu 47)
GrādsProfesionālais maģistrs atpūtas un izklaides industrijas uzņēmumu vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmuma vadītājs atpūtas un izklaides jomā (7. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 26.07.2023.
Programmas kods47812
 
Ilgums1,5 - 2 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti60 vai 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaMaksājot katru mēnesi: 270 EUR (visiem reflektantiem); 216 EUR (BSA absolventiem (-20%). Maksājot katru semestri: 1250 EUR (visiem reflektantiem); 1000 EUR (BSA absolventiem (-20%)). Maksājot uzreiz par gadu (-10%): 2250 EUR (visiem reflektantiem); 1800 EUR (BSA absolventiem (-20%)) (2024./25.)
 
Programmas aprakstsProgrammas mērķis – apmācīt augsti kvalificētus un konkurētspējīgus komunikācijas vadības speciālistus tūrisma, viesnīcu, atpūtas un izklaides industrijā, kuriem ir teorētiskas zināšanas un profesionālās prasmes mūsdienu starptautisko prasību līmenī, kas spēj radoši risināt uzdevumus, strādāt starptautiskās un starpdisciplinārās komandās un efektīvi vadīt uzņēmumus un organizācijas, piedalīties projektu realizācijā gan Latvijā, gan ārvalstīs.
Programmas saturs

Studiju programmā ietilpst humanitāro un vadības disciplīnu bloks; nozīmīgs studiju aspekts – visa komunikāciju kompleksa un to vadīšanas veidu attīstība. Liela uzmanība tiek pievērsta disciplīnām, kuras ir saistītas ar psiholoģiju un pedagoģiju. Ir iespējams variēt ar disciplīnu izvēli, atbilstoši maģistrantu profesionālajām interesēm.

Liela uzmanība tiek pievērsta speciālistu radošajai apmācībai. Programmā maģistranti mēģina attīstīt izpratni par izmaiņām tirgos, izmaiņām patērētāju uzvedībā, iegūst zināšanas par kreativitātes nozīmi tehnikas pielietošanas procesos un parāda, ka šo metožu un procesu izpratne palīdz ne tikai atpūtas un izklaides industrijā, bet arī jebkura cita veida komercdarbībā. Iegūtās prasmes un zināšanas palīdzēs pārdot tirgū jebkuru produktu.

Nozīmīgu lomu studentu sagatavošanas procesā veido prakses: radošās, zinātniskās, izglītojošās un profesionālās.
Profesionālie un zinātniskie sakari ar dažādu valstu uzņēmumiem un augstskolām, dalība starptautiskās konferencēs, ļaus iegūt daudzveidīgu pieredzi, kura nepieciešama mūsdienu speciālistiem: izprast mūsdienu tirgu un patērētājus, spēju strādāt ar dažādu kultūru pārstāvjiem, ieviest radošos procesus dažādās darbības jomās un ātri reaģēt uz izmaiņām, kas notiek atpūtas un izklaides industrijas starptautiskajos tirgos.

Maģistra grāds dod tiesības absolventam veikt pedagoģiskas un zinātniskas darbības, kā arī turpināt studijas doktorantūrā. Iegūtais grāds dod tiesības ieņemt augstus vadošos amatus tūrisma nozarē, viesnīcu biznesā, atpūtas un izklaides industrijā. Maģistru sagatavošanas iezīmes ir:

to prasmju apgūšana, kuras ļauj absolventam veiksmīgi strādāt tūrisma nozares, viesnīcu biznesa, atpūtas un izklaides mārketinga nodaļās;
absolventu iegūto vispārējo un specializēto kompetenču iegūšana, kas veicina sociālo mobilitāti un konkurētspēju darba tirgū;
absolventu sagatavošanas un zināšanu līmenis ļauj viņiem produktīvi turpināt studijas citās profesionālajās programmās;
prasmju veidošana patstāvīgi risināt problēmas, kurām nepieciešama inovatīva pieeja;
spēju risināt nestandarta organizatoriskos un vadības lēmumus.

Maģistranti ir iesaistīti pētniecības procesos, katru gadu piedalās zinātniskajās konferencēs, semināros un vebināros. Daudziem absolventiem ir publikācijas zinātniskajos krājumos.

Karjeras iespējas

Profesionālās maģistratūras izglītība nodrošina studiju procesu augsti kvalificētiem atpūtas un izklaides nozares speciālistiem, kuri spēj veiksmīgi strādāt Latvijas Republikas, ES un NVS darba tirgū.

Mūsu absolventi vada savus tūrisma uzņēmumus, strādā par dažādu nodaļu vadītājiem viesnīcās, vada banku klientu apkalpošanu nodaļas, vada privātos teātrus un muzejus, organizē starptautiskus festivālus un pasniedz lekciju kursus dažādās augstskolās. Augstas kvalitātes izglītība ļauj viņiem justies pārliecinātiem darba tirgū un atrast iespējas uzlabot sava biznesa procesus sarežģītos ekonomiskos apstākļos.
Programmas mājaslapawww.bsa.edu.lv/index.php/lv/magistra-studiju-programmas/komunikacijas-vadiba-izklaides-un-atputas-industrija.html
Iepriekšējā izglītība, prasībasAugstākā profesionālā izglītība un bakalaura grāds sociālajās, humanitārajās un mākslas zinātnēs; 2. līmeņa augstākā profesionālā izglītība ar profesionālo kvalifikāciju sociālajās, humanitārajās un mākslas jomās; citas zinātnes jomas, ja ir vismaz trīs gadu profesionālā vadības pieredze – profesionālais bakalaurs citās zinātnēs (pedagoģiskās, tehniskās, dabas un precīzās zinātnes uc) un vismaz trīs gadu profesionālā vadības pieredze (šajā gadījumā studentiem tiek paredzēts papildus viens studiju semestris).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iestādes tips:Lietišķo zinātņu augstskola
Nosaukums izglītības iestāžu reģistrā:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA"
Valērijas Seiles iela 4, Rīga, LV-1003
Tel:67100610; 67100636
E-pasts:uk@bsa.edu.lv  www.bsa.edu.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit