Transporta un sakaru institūts - Avioinženierija - Bak. studijas

Avioinženierija
Status:Jauna programma!
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-09-05
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsInženierzinātņu bakalaurs mašīnzinībās
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 09.06.2028.
Programmas kods43525
 
Ilgums4 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti160 vai 58
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2600 EUR gadā (2022./23.)
 
Programmas aprakstsBakalaura programma "Avioinženierija" ir viena no populārākajām studiju programmām pasaulē, jo gaisa transporta joma strauji aug un attīstās, tāpēc pastāvīgi pieaug pieprasījums pēc profesionāliem lidotājiem un tehniskā personāla. Studiju programmu TSI īsteno ciešā sadarbībā ar vadošajām Latvijas un starptautiskajām aviokompānijām. Lekcijas vada profesionāļi ar praktisku pieredzi aviācijas nozarē, kā arī ārvalstu vieslektori. Studenti var sākt savu profesionālo darbību jau studiju laikā vai pēc institūta absolvēšanas. Studentiem ir iespēja turpināt izglītību profesionālā maģistra programmā "Aviācijas vadība".

Personība, kura…

ir gatava apgūt inženierzinātņu pamatus un iegūt nepieciešamās zināšanas un pieredzi, lai strādātu par aviācijas speciālistu dažādās šīs nozares jomās: gaisa kuģu mehānisko sistēmu, dzinēju, elektronisko un sakaru sistēmu un iekārtu tehniskajā apkopē un remontā, kā arī saistībā ar projektēšanu un eksperimentāliem pētījumiem aviācijā;

Vēlas kļūt par…

aviācijas mehānikas inženieri vai aviācijas avionikas inženieri, kas spēj kontrolēt gaisa kuģu sistēmu un konstrukcijas elementu darbību un organizēt to tehnisko apkopi, kā arī noteikt ar gaisa kuģu drošību saistītas problēmas;

Vēlas nākotnē…

spēt nokārtot EASA Part-66 kvalifikācijas eksāmenus, kurš palielina darba izvēles iespējas pēc studiju pabeigšanas,
piedalīties aviācijas tehnoloģiju izstrādē un pilnveidošanā, kā arī to testēšanā,
turpināt studijas maģistra līmeņa programmās gan Latvijā, gan .ārvalstīs, tai skaitā TSI piedāvātajā profesionālajā maģistra programmā "Aviācijas vadība"
Programmas mājaslapatsi.lv/lv/study_programmes/aviacijas-transports
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā vai vidējā profesionālā izglītība, CE latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā (vai starptautiskā testa vērtējums svešvalodā). Izvēloties studijas angļu valodā, ja angļu valodas CE vai testa rezultāts ir zemāks par 55%, tev nepieciešams izpildīt angļu valodas testu, ko nodrošina TSI.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2022./2023. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 1, Rīga, LV-1019
Tel:29990841; 67100661
E-pasts:admission@tsi.lv  www.tsi.lv