HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža - Viesmīlības pakalpojumu organizēšana - 1. līm. prof. studijas

Viesmīlības pakalpojumu organizēšana
Uzņemšana:Uzņemšana 2023./24. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-06-19
Programmas veids1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma - 5. LKI (īsais cikls, programma ar kodu 41)
Profesionālā kvalifikācijaViesnīcu pakalpojumu organizators (5. PKL)
Izglītības dokuments Īsā cikla profesionālās augstākās izglītības diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2024.
Programmas kods41811
 
Ilgums2,3 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti90
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa3000 EUR gadā / 1550 EUR semestrī / 320 EUR mēnesī. Cenrādi skatīt šeit
(2023./24.)
 
Programmas aprakstsViesmīlības pakalpojumu organizēšana” ir 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma, kuras apguves rezultātā tiek piešķirta Latvijas 5. līmeņa profesionālā kvalifikācija “Viesnīcu pakalpojumu organizators” (atbilst 5. Latvijas kvalifikāciju ietvarstruktūras līmenim).

Viesnīcu pakalpojumu organizators ir speciālists, kurš piedalās viesmīlības uzņēmuma pārvaldē, plāno un koordinē uzņēmuma struktūrvienību darbību, vada personālu, veicina produktu un pakalpojumu pārdošanu un budžeta izpildes kontroli.

Programmu izstrādāja HOTEL SCHOOL pasniedzēji sadarbībā ar viesmīlības nozares praktiķiem un darba devējiem. Programma tika licencēta 2015. gadā. Studiju kursu saturs tiek aktualizēts katru gadu.

Studijas iekļauj lekcijas, seminārus un praktiskās nodarbības (piemēram, viesnīcu vadības dartorprogrammu apguvi, kulinārijas meistarklases utt.), kā arī praksi viesnīcās. Tāpat tiek organizētas ekskursijas uz dažādiem viesmīlības uzņēmumiem un nozares profesionāļu vieslekcijas, kā arī praksi viesnīcās.

Jau pirmā semestra beigās ir paredzēta vienu mēnesi ilga prakse, kas notiek Latvijas (parasti Rīgas centra) vadošo zīmolu viesnīcās – Kempinski, Radisson Blu, Park Inn u.c. Savukārt otrajā studiju gadā tiek nodrošināta apmaksāta prakse ārzemju viesnīcās un kūrortos vismaz 3 mēnešu garumā, kuras laikā studenti saņem ikmēneša stipendiju (dzīvošanu un ēdināšanu sedz darba devējs).

Programmas absolventi strādā vietējos vai ārzemju viesmīlības uzņēmumos.

Programmas absolventi var turpināt izglītību citās Latvijas augstskolās, iestājoties augstākā līmeņa studiju programmās uzreiz 2. vai pat 3. studiju gadā. HOTEL SCHOOL ir noslēgti sadarbības līgumi ar citām Latvijas augstskolām, kuras īsteno otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadībā. Sadarbības ietvaros HOTEL SCHOOL absolventi tiek uzņemti vēlākos studiju posmos, kā arī var pretendēt uz īpašu studiju maksas atlaidi.
Programmas mājaslapahotelschool.lv/courses/viesmilibas-pakalpojumu-organizesana-lki-5
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā vai vidējā profesionālā izglītība; CE latviešu valodā, svešvalodā un matemātikā. Piesakoties studijām angļu valodā, angļu valodas CE rezultātam jābūt vismaz B2 līmenī atbilstoši Eiropas kopīgo pamatnostādņu valodas prasmju līmeņiem.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2023./2024. gadā: lasīt šeit
Koledža
Smilšu iela 3, Rīga, LV-1050
Tel:67213037; 26634824
E-pasts:info@hotelschool.lv  www.hotelschool.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi 2023./2024. gadā: lasīt šeit