Liepājas Universitāte - Pirmsskolas skolotājs - 1. līm. prof. studijas

Pirmsskolas skolotājs
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-05-19
Programmas veids1.līmeņa profesionālā studiju programma
Profesionālā kvalifikācijaSkolotājs (4. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2024.
Programmas kods41141
 
Ilgums2 gadi (pilna laika); 2,5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti80
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets (pilna laika) vai par maksu: 1800 EUR gadā (pilna laika); 1300 EUR gadā (nepilna laika) (2022./23.)
 
Programmas aprakstsPirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „Pirmsskolas skolotājs” orientēta uz studentu nepieciešamās profesionālās kompetences apguvi darbam pirmsskolas izglītībā, zināšanu par jaunākajām tendencēm pirmsskolas izglītībā Latvijā un pasaulē, kritiski tās izvērtējot un izmantojot savā profesionālajā darbībā, un veicinot studentu profesionālo pašrealizāciju mūžizglītības kontekstā.

Lai iegūtu bakalaura grādu izglītības zinātnēs, ir iespēja turpināt studijas 3.kursā bakalaura studiju programmā “Sākumizglītības skolotājs”, izvēloties turpmākajām studijām divus moduļus (1) “Profesionālā lietpratība pirmsskolas metodiskajā darbā” vai (2) “Sākumizglītības skolotājs 1.-3. klasē”, vai (3) “Dažādības kompetence iekļaujošā izglītībā”, vai (4) “Izvēlētās mācību satura jomas padziļināta apguve”.

Iespējas pēc kvalifikācijas ieguves:

strādāt par pirmsskolas skolotāju

turpināt studijas LiepU bakalaura studiju programmā „Sākumizglītības skolotājs”
Programmas mājaslapawww.liepu.lv/lv/1090/pirmsskolas-skolotajs
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība. CE latviešu valodā. CE matemātikā, CE svešvalodā vai STIP svešvalodā. Vidējā atzīme mācību priekšmetos (matemātika, latviešu valoda, svešvaloda, vēsture, ķīmija, fizika, bioloģija), ko apliecina vidējās izglītības dokuments;
Iestājpārbaudījums - izglītības gadījumu analīze (visiem reflektantiem). Reflektanti rakstiski (200-300 vārdu) un mutiski pauž un pamato savu viedokli par izglītības gadījumu;
Sekmīga vidējās izglītības atestāta gada vidējā atzīme ne zemāka par 7 ballēm (ja vidējā atzīme ir zemāka par 7 ballēm, ir iespēja kārtot pārbaudījumu – pārrunas. Zemākās atzīmes slieksnis – 6 balles).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2022./2023. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Lielā iela 14, Liepāja, LV-3401
Tel:63423568; 63422505; 26190339
E-pasts:liepu@liepu.lv  www.liepu.lv