Banku augstskola - Biznesa procesu vadība - Prof. bak. studijas

Biznesa procesu vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-05-13
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma - 6. LKI (1. cikls, programma ar kodu 42)
GrādsProfesionālais bakalaurs biznesa vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmuma vadītājs (6. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības; Personāla vadītājs (5. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības; Tirgvedības (mārketinga) vadītājs (6. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 30.09.2027.
Programmas kods42345
 
Ilgums4 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Tālmācība
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa1568 EUR semestrī (pilna laika dienas / vakara studijas latviešu valodā), 1906 EUR semestrī (pilna laika dienas studijas angļu valodā); 1018 EUR semestrī (tālmācība) (2024./25.)
 
Programmas aprakstsIegūst profesionālā bakalaura grādu biznesa vadībā un vienu no kvalifikācijām:

- Uzņēmuma vadītājs;
- Personāla vadītājs;
- Tirgvedības (mārketinga) vadītājs.

Programmas mērķis ir sagatavot izcilus nākamās paaudzes līderus biznesa procesu vadībā darbam strauji mainīgos apstākļos.

Programma veidota, lai:

- sagatavotu studentus vadības amatiem dažāda mēroga vietējās un starptautiskās organizācijās, kā arī, lai veicinātu uzsākt savu uzņēmējdarbību;
- attīstītu studentu pašizaugsmes prasmes, kas nepieciešamas biznesa procesa vadībā;
- studenti iegūtu prasmes radošu projektu vadības metožu un jaunāko tehnoloģiju pielietošanā;
- sniegtu unikālu iespēju mācīties un sadarboties ar uzņēmumiem, risinot biznesa problēmjautājumus un veiktu gadījumu izpēti;
- starpdisciplinārā mācību procesā apgūtu organizāciju vadības, līderības, finanšu, uzņēmējdarbības procesu vadības pamatprincipus, kas izmantojami strauji mainīgas vides apstākļos.

Pirmie divi studiju gadi tiek veltīti studenta personības attīstībai, stimulējot intelektuālo spēju nostiprināšanu un atvērtību jauniem skatījumiem, pieejām un domāšanas veidiem, lai attīstītu līderības prasmes, kas būs nepieciešamas vadot uzņēmuma vai struktūrvienības darbu starptautiskā vidē.

Trešajā mācību gadā ir iespēja izvēlēties vienu no trim specializācijām (uzņēmuma, personāla vai mārketinga vadītājs), tādejādi nodrošinot konkurētspējīgu zināšanu un praktiskās pieredzes iegūšanu.

Studijas balstās uz praktisko biznesa gadījumu analīzi, problēmjautājumu risināšanu ar dizaina un citu modernu projekta vadības metožu pielietošanu, kā arī digitālo prasmju attīstīšanu, lai nodrošinātu teorijas sasaisti ar reālajām tirgus vajadzībām.

Studijas tiek organizētas dienas un vakara nodaļās. Vakara nodaļas studentiem iespējams apvienot ar darbu, jo lekcijas tiek organizētas divas darba dienas nedēļā (vakarā) un katru sestdienu
Programmas mājaslapawww.ba.lv/studijas/programma/biznesa-procesa-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE sertifikāti latviešu valodā (un literatūrā), svešvalodā (angļu vai vācu) un matemātikā (CE matemātikā var nekārtot persona, kas vidējo izglītību ieguvusi līdz 2008. gadam). Svešvalodas CE vērtējums var tikt aizstāts ar starptautiskā testa (ST) vērtējumu.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2024./2025. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iestādes tips:Lietišķo zinātņu augstskola
Krišjāņa Valdemāra iela 161, Rīga, LV-1013
Tel:67360133
E-pasts:info@ba.lv  www.ba.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi 2024./2025. gadā: lasīt šeit