Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija - Lāzertehnoloģijas - Doktora studijas

Lāzertehnoloģijas
Status:Jauna programma!
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-12-05
Programmas veidsDoktora studiju programma
GrādsZinātniskais doktora grāds, zinātnes doktors(-e) (Ph.D.) mašīnbūvē un mehānikā
Izglītības dokuments Doktora diploms;
Licence / akreditācijaProgramma licencēta 21.04.2021., tiks iekļauta akreditētā studiju virzienā. Studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2022.
Programmas kods51521
 
Ilgums3 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti120
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaValsts budžets vai par maksu: 3250 EUR gadā (2021./22.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana (pilna laika studijās): pieteikšanās un dokumentu iesniegšana no 2022.gada 10. janvāra līdz 27. janvārim.

Kopīgā studiju programma izstrādāta un tiek īstenota partnerībā ar Ruses Angela Kančeva Universitāti (Bulgārija).

Doktora studiju mērķis ir sagatavot konkurētspējīgus augstākās kvalifikācijas speciālistus ar zinātņu doktora grādu zinātniskajam un akadēmiskajam darbam. Kopīgās doktora studiju programmas “Lāzertehnoloģijas” realizācijā tiks iesaistīts akadēmiskais personāls pamatā no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Ruses Angela Kančeva Universitātes puses. Tomēr atsevišķu programmas sadaļu docēšanai tiks piesaistīti viesdocētāji no Sofijas Tehniskās universitātes, Mitveidas Augstskolas, Āhenes Universitātes, kā arī citiem sadarbības partneriem.
Programmas mājaslapawww.rta.lv/rta_istenotas_studiju_programmas?sp_id=8
Iepriekšējā izglītība, prasībasMaģistra grāds inženierzinātnēs, dabas zinātnēs, vai tam pielīdzināta augstākā profesionālā izglītība inženierzinātnēs, vai dabas zinātnēs, ja maģistra studiju līmeņa programmā ir apgūti studiju kursi vismaz 10 KP apjomā vai izstrādāts maģistra darbs, kas saistīts ar lāzertehnoloģijām. Angļu valoda vismaz B2 līmenī. Ja maģistra grāds nav iegūts inženierzinātnēs vai dabas zinātnēs vai tām atbilstošā profesionālās darbības jomā, pretendentam MK noteikumos Nr. 505 “Ārpus formālās izglītības apgūto vai profesionālajā pieredzē iegūto kompetenču un iepriekšējā izglītībā sasniegtu studiju rezultātu atzīšanas noteikumi” noteiktajā kārtībā ir jāapliecina darba pieredze/neformālā izglītība, kas atbilst LKI 7. līmenim noteiktajām zināšanām, prasmēm un kompetencēm mašīnbūvē un mehānikā.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2022./2023. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rēzeknes Augstskola
Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, LV-4601
Tel:28325368; 25774486
E-pasts:helpdesk@rta.lv  www.rta.lv