Biznesa augstskola Turība - Pasākumu producēšana un vadība - Prof. bak. studijas

Pasākumu producēšana un vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-02-19
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma - 6. LKI (1. cikls, programma ar kodu 42)
GrādsProfesionālais bakalaurs uzņēmējdarbības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmumu un iestāžu vadītājs (6. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2024.
Programmas kods42812
 
Ilgums4 gadi (pilna laika); 4,3 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Kredītpunkti ECTS240
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa2670 EUR gadā (pilna laika dienas); 2270 EUR gadā (nepilna laika neklātiene) (2024./25.)
 
Programmas aprakstsProfesionālu pieeju pasākumu vadībā veido gan pieredze, gan zināšanas šajā jomā. Biznesa augstskola Turība piedāvā apgūt pasākumu producēšanu, kas sniegs daudzpusīgas zināšanas sākot ar pasākumu plānošanu, organizēšanu, budžeta veidošanu un sponsoru piesaisti līdz pat risku vadībai un autortiesību piemērošanai. Studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” laikā tiek sniegtas zināšanas, kas ļauj apgūt pasākumu organizēšanu kā biznesa veidošanu. Studiju laikā tiek sniegtas padziļinātas zināšanas uzņēmējdarbībā, kas dod iespēju veidot karjeru strauji augošā nozarē Latvijā un pasaulē, kā arī nodibināt savu uzņēmumu pasākumu vai tūrisma un viesmīlības jomā.

Absolvējot studiju programmu “Pasākumu producēšana un vadība”, speciālistiem ir visplašākās karjeras iespējas. Apgūstot nepieciešamās zināšanas, absolvents var strādāt uzņēmumā, kas nodarbojas ar lietišķo, kultūras vai rekreatīvo pasākumu organizēšanu, tāpat var nodibināt vai attīstīt savu uzņēmumu, plānot un vadīt sporta un aktīvā tūrisma pasākumus, kā arī organizēt lietišķus kongresus, konferences un sanāksmes. Iegūtais grāds un specializācija atbilst tam, lai studiju programmas absolvents varētu vadīt arī tūrisma un viesmīlības uzņēmumus.

Karjeras iespējas

Projektu vadītājs pasākumu un svētku aģentūrā;
Uzņēmuma īpašnieks un vadītājs;
Darbs uzņēmumā, kas nodarbojas ar lietišķo, kultūras vai rekreatīvo pasākumu organizēšanu.

PROGRAMMAI “PASĀKUMU PRODUCĒŠANA UN VADĪBA” IR PIEEJAMA ARĪ SPECIALIZĀCIJA, TAČU SPECIALIZĀCIJAS IZVĒLE NAV OBLIGĀTA – VARI STUDĒT VISPĀRĒJĀ PROGRAMMĀ!

Specializācijas “Sporta pasākumu vadība un komunikācija” mērķis ir veicināt kvalitatīvu sporta pasākumu piedāvājumu Latvijā un Latvijas profesionāļu iesaisti pasaules nozīmīgāko sporta notikumu tapšanā, radot jaunus, zinošus un entuziastiskus speciālistus. Tāpat mērķis ir veicināt tādu uzņēmuma vadītājam nepieciešamo zināšanu un profesionālo kompetenču apguvi kā:

uzņēmuma darbības plānošana un organizēšana sporta jomā,
komercdarbības, finanšu un citu risku noteikšana,
drošas darbības vides nodrošināšana,
finanšu resursu plānošana un analīze,
spēja organizēt un vadīt tirgvedības procesus digitālajā vidē,
dažāda līmeņa sporta projektu organizēšana un vadīšana,
spēja demonstrēt personīgās sociālās un fiziskās prasmes,
prasme organizēt savu darbu.

Profesionālu pieeju sporta pasākumu plānošanā, organizēšanā un realizēšanā veido gan pieredze, gan zināšanas šajā jomā. Biznesa augstskola Turība piedāvā apgūt sporta pasākumu vadību un komunikāciju, kas sniegs daudzpusīgas zināšanas, sākot ar pasākumu plānošanu, organizēšanu, budžeta veidošanu un sponsoru piesaisti, līdz pat risku vadībai un autortiesību piemērošanai. Studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” specializācijas “Sporta pasākumu vadība un komunikācija” laikā tiek sniegtas zināšanas, kas ļauj apgūt sporta pasākumu organizēšanu kā biznesa veidošanu. Studiju laikā tiek sniegtas padziļinātas zināšanas uzņēmējdarbībā, kas rada iespēju ikvienam veidot karjeru sporta jomā Latvijā un pasaulē, kā arī dibināt savu sporta nozares uzņēmumu.
Programmas mājaslapawww.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-programmas-1/bakalaura-programmas/pasakumu-producesana-un-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā. Reflektanti, kas reģistrējas studijām angļu valodā, uzrāda angļu valodas zināšanas apliecinošu dokumentu - sertifikātu centralizētajā eksāmenā angļu valodā vai starptautiski atzītos eksāmenos: Cambridge Exam (vismaz Cambridge First Certificate līmenī), TOEFL (minimums - iegūti vismaz 500 punkti klātienē kārtotajam testam un 70 punktu internetā kārtotajam testam ) vai IELTS (minimums - 6.0 punkti), vai kārto angļu valodas testu Augstskolā un veic pārrunas ar programmas direktoru.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.
Augstskola
Iestādes tips:Lietišķo zinātņu universitāte
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67622333
E-pasts:turiba@turiba.lv; sic@turiba.lv  www.turiba.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.