Rīgas Stradiņa universitāte - Veselības sports - Bak. studijas

Veselības sports
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-04-03
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsVeselības zinātņu bakalaurs veselības sportā
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 08.05.2023.
Programmas kods43726
 
IlgumsKoledžas absolventiem - 2 gadi
Studiju veidsNepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti120
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa1550 EUR gadā (2022./23.)
 
Programmas aprakstsProgramma sagatavo kvalificētus un konkurētspējīgus veselības sporta (fitnesa) trenerus, kuri profesionāli darbojas veselības sportā un palīdz klientu veselības nostiprināšanā un slimību profilaksē.

Studiju metodes

Galvenās mācību formas ir lekcijas, semināri un praktiskās nodarbības, kurās atbilstoši studiju programmai un priekšmeta darba programmai tiek izklāstīts mācību materiāls un apgūtas nepieciešamās praktiskās iemaņas. Liela uzmanība tiek pievērsta studentu patstāvīgajam darbam, referātu un projektu sagatavošanai. Programmā tiek pielietotas šādas mācību metodes: apgūto teorētisko un praktisko zināšanu konkretizācija semināros, problēmsituāciju analīze, individuālo un grupu projektu izstrāde un citas metodes.

Darba iespējas pēc studijām

Veselības sporta speciālisti veicina un popularizē fitnesa un veselības nozares attīstību, sekmējot sabiedrības fiziskās veselības nostiprināšanu un veselības profilaksi Latvijā.

Studiju programmas absolventi var strādāt veselības sporta klubos, sporta organizācijās un federācijās, veidot savus uzņēmumus un organizēt savas nodarbības, nodrošinot efektīvas veselības sporta nodarbības atbilstoši katra cilvēka fiziskajam stāvoklim un mērķim, ko viņš vēlas sasniegt, veicot fiziskos vingrinājumus.
Programmas mājaslapawww.rsu.lv/studiju-programma/veselibas-sports
Iepriekšējā izglītība, prasības1.līmeņa profesionālā izglītība – fitnesa trenera kvalifikācija. Vidējā izglītība, CE latviešu valodā un svešvalodā (vai starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījuma dokuments); pārbaudījums - eseja
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2022./2023. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Tel:67321321 (studentu serviss)
E-pasts:rsu@rsu.lv  www.rsu.lv