Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" - Uzņēmējdarbības vadība - Prof. bak. studijas

Uzņēmējdarbības vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-05-05
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs uzņēmējdarbības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmuma vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts; E-biznesa vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 14.10.2027.
Programmas kods42345
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 4,5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Tālmācība
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2520 EUR gadā (pilna laika, latviešu valodā); 2240 EUR gadā (nepilna laika, latviešu valodā); 1900 EUR gadā (tālmācība, nepilna laika, latviešu valodā); 2600 EUR gadā (tālmācība, nepilna laika, angļu valodā) (2022./23.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana (latviešu valodā pilna laika klātienē vai nepilna laika klātienē, vai tālmācībā; angļu valodā tālmācībā): pieteikšanās no 2021. gada 15. oktobra līdz 2022. gada 16. janvārim.


Studiju programmas saturs veidots apvienojot uzņēmējdarbības vadību, vadībzinības, ekonomikas un finanses principus, mārketinga un loģistikas aktualitātes, prasmes un kompetences digitālajā vidē. Atbilstību darba tirgus tendencēm un profesionālās vides prasībām nodrošina sadarbība ar studiju programmas padomi un uzņēmējdarbības profesionāļu piesaistīšana studiju kursu docēšanai. Atbilstību zinātnes prasībām nodrošina docētāju piedalīšanās starptautiskās zinātniskās konferencēs un pētījumu publicēšana zinātniskos izdevumos.

Iegūstamā kvalifikācija: uzņēmuma vadītājs vai e-biznesa vadītājs.

Studiju programmas saturs veidots apvienojot uzņēmējdarbības vadību, vadībzinības, ekonomikas un finanses principus, mārketinga un loģistikas aktualitātes, prasmes un kompetences digitālajā vidē. Atbilstību darba tirgus tendencēm un profesionālās vides prasībām nodrošina sadarbība ar studiju programmas padomi un uzņēmējdarbības profesionāļu piesaistīšana studiju kursu docēšanai.
Studiju programmas mērķis – nodrošināt Latvijas un Eiropas augstākās izglītības prasībām atbilstošas profesionālās studijas, sasniedzot studiju rezultātus uzņēmējdarbības, ekonomikas un vadības nozarē, attiecīgi sagatavojot speciālistus uzņēmējdarbības vadībā privātās, valsts un sabiedriskajās organizācijās darbam ar personālu, mārketingā, biznesa vadībā, digitālā vidē un loģistikā.

Specializācijas (iespēja izvēlēties trešajā studiju gadā)

Biznesa vadība

Mārketinga vadība

Biznesa vadība digitālā vidē

Loģistika.

Karjeras iespējas

Darba un karjeras iespējas vairāk nekā 320 Latvijas un starptautiskās organizācijās struktūrvienības vadītāja amatos. Iespējamie amati uzņēmējdarbības vadībā – nodaļas vadītājs, departamenta vadītājs, mazā un vidējā uzņēmuma vadītājs.
Programmas mājaslapawww.riseba.lv/index.php/lv/studentiem/bakalaura-programmas/uznemejdarbibas-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā un angļu valodā (vai starptautiskā testa (ST) vērtējums angļu valodā)
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2022./2023. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA)
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Tel:67500265; 26465351
E-pasts:riseba@riseba.lv  www.riseba.lv