Rīgas Stradiņa universitāte - Sociālā antropoloģija - Mag. studijas

Sociālā antropoloģija
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-04-03
Programmas veidsMaģistra studiju programma
GrādsSociālo zinātņu maģistrs sociālajā antropoloģijā
Izglītības dokuments Maģistra diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2024.
Programmas kods45310
 
Ilgums2 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti80
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaRSU budžets vai par maksu: 2100 EUR gadā (2022./23.)
 
Programmas aprakstsProgramma sagatavo sociālantropologus, kuri pēc studiju beigšanas spēj iesaistīties praktisku problēmu izpētē un risināšanā, strādājot akadēmiskajā darbā un pētniecībā, kā arī konsultējot nevalstiskajās un biznesa organizācijās.

Studiju metodes

Studiju pamatā ir patstāvīgs darbs un klātienes nodarbības, kas tiek organizētas lekciju un semināru veidā. Programma īpaši attīsta kritisko domāšanu un spēju reflektēt, kā arī spēju skaidri formulēt savas domas gan mutiski, gan rakstiski. Studenti augstu novērtē neformālo gaisotni, kas valda gan studiju procesā, gan dažādos kopīgajos pasākumos. Katru gadu norisinās vasaras skolas, publiskās lekcijas un diskusijas, kurās studenti ne tikai var gūt papildu zināšanas, bet arī uzstāties ar prezentācijām par saviem pētījumiem.

Darba iespējas pēc studijām

Studijas dod pamatīgu izpratni par cilvēku sabiedrībām, kas sniedz iespēju strādāt ļoti dažādās nozarēs. Pēc studiju beigšanas iespējams veikt akadēmisko darbu, strādāt pētniecībā un sniegt konsultācijas. Antropologi ir pieprasīti speciālisti dažādās nevalstiskajās un biznesa organizācijās.
Programmas mājaslapawww.rsu.lv/studiju-programma/sociala-antropologija
Iepriekšējā izglītība, prasībasBakalaura grāds vai 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms valsts akreditētā studiju programmā; eseja; intervija
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2022./2023. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Tel:67321321 (studentu serviss)
E-pasts:rsu@rsu.lv  www.rsu.lv