Biznesa augstskola Turība - Tūrisma stratēģiskā vadība - Prof. mag. studijas

Tūrisma stratēģiskā vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-02-20
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma - 7. LKI (2. cikls, programma ar kodu 47)
GrādsProfesionālais maģistrs uzņēmējdarbības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmumu un iestāžu vadītājs (7. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2024.
Programmas kods47812
 
Ilgums1,5 vai 2 gadi
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti60 vai 80
Kredītpunkti ECTS90 vai 120
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa3090 EUR (dienas, angļu val.); 2520 EUR gadā (neklātiene, latviešu val.) (2024./25.)
 
Programmas aprakstsStudiju programma “Tūrisma stratēģiskā vadība” sagatavo studējošos darbam nozarē visā pasaulē. Tā ir lieliska iespēja studējošajiem, kuri redz savu karjeru starptautiskā vidē. Šajā programmā iegūsi stratēģiskās vadības un plānošanas prasmes, apgūsi prognozēšanas likumsakarības un metodes. Mācīsies analizēt, pētīt un prognozēt tūrisma un viesmīlības nozares attīstības tendences Baltijā un visā pasaulē.

Studiju programmas ietvaros apgūsi, kā argumentēti diskutēt par sarežģītiem tūrisma vadības aspektiem, izstrādāt uzņēmumu un institūciju stratēģijas mūsdienu mainīgajā vidē, atrast risinājumus sarežģītos un neprognozējamos tūrisma nozares uzņēmumu darbības apstākļos, pētīt, analizēt un salīdzināt tūrisma galamērķus Latvijā un pasaulē, kā arī veikt pētniecību un izprast tūrisma un citu jomu mijiedarbību.

Profesionālā maģistra studiju programma “Tūrisma stratēģiskā vadība” sniedz plašas zināšanas un veido stratēģisku skatījumu uz tūrisma norisēm globālā mērogā. Studiju programma lepojas ar pasniedzējiem – izciliem nozares praktiķiem, kas pārstāv tūrisma un ar to saistītās jomas – viesnīcu vadību, tūrisma politikas plānošanu valstiskā līmenī, kā arī restorānu biznesu. Studiju procesā studenti izveido dzīvotspējīgas jaunu tūrisma galamērķu attīstības stratēģijas, kas sniedz iespēju praktiskā darbībā iepazīt tūrisma stratēģisko plānošanu. Neatsveramu skatu uz pasaules tūrisma jomas attīstību un tendencēm studenti gūst piedaloties lielākajā tūrisma izstāde pasaulē “ITB Berlin’’, kas ir arī vērtīgu starptautisku kontaktu veidošanas platforma.

Studiju programmai piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO) TedQual akreditācija uz maksimālo laiku – četriem gadiem, līdz 2022. gadam.

Karjeras iespējas:

Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadītājs Latvijā vai ārvalstīs;
Tūrisma attīstības un pētniecības projektu vadītājs;
Tūrisma speciālists pašvaldībās, tūrisma informācijas centros;
Augstākā līmeņa vadītājs valsts vai pašvaldību iestādēs.
Programmas mājaslapawww.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-programmas-1/magistra-studiju-programmas/turisma-strategiska-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasAkadēmiskā vai profesionālā bakalaura grāds, vai piektā līmeņa profesionālā kvalifikācija. Reflektanti, kas reģistrējas studijām angļu valodā, uzrāda angļu valodas zināšanas apliecinošu dokumentu - sertifikātu centralizētajā eksāmenā angļu valodā (A1, A2, B1, B2, C1 vai C2 līmenis) vai starptautiski atzītos eksāmenos: Cambridge Exam (vismaz Cambridge First Certificate līmenī), TOEFL (minimums - iegūti vismaz 500 punktu klātienē kārtotajam testam un 70 punktu internetā kārtotajam testam) vai IELTS (minimums - 6.0 punkti), vai kārto angļu valodas testu Augstskolā un veic pārrunas ar programmas direktoru.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.
Augstskola
Iestādes tips:Lietišķo zinātņu universitāte
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67622333
E-pasts:turiba@turiba.lv; sic@turiba.lv  www.turiba.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.