BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA - Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana - Prof. mag. studijas

Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-04-04
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs uzņēmējdarbības vadībā un administrēšanā
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms ;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 09.12.2023.
Programmas kods47345
 
Ilgums1,5-2 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene
Kredītpunkti60 - 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa1075 EUR semestrī, BSA absolventiem - 860 EUR semestrī (2022./23.)
 
Programmas aprakstsProgrammas priekšrocības – trīs galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties šo programmu

Jūs tiecaties vadīt uzņēmumu/struktūrvienību. Šī programma ļaus jums kļūt par vadītāju uzņēmumos/organizācijās, sniedzot jums visaptverošas zināšanas un iemaņas, kā novērtēt, plānot, attīstīt un realizēt produktus un pakalpojumus, kas rada pievienoto vērtību indivīdiem, organizācijām un sabiedrībai kopumā.
Jūs sapņojat par sava uzņēmuma dibināšanu, varbūt ne tagad, bet pēc pietiekamas darba pieredzes un nozares zināšanu iegūšanas. Šīs programmas ietvaros jūs uzzināsiet, kā identificēt jaunas idejas un iespējas, pārvērst tās par darbojošos biznesu, saglabāt konkurences priekšrocības un stratēģiski attīstīt savu uzņēmumu.
Jūs vēlaties saglabāt konkurētspēju arvien mainīgā un daudznozaru darba vidē. Viens no galvenajiem šīs programmas mērķiem ir uzņēmējdarbības domāšanas veicināšana, kas ļaus jums veiksmīgi pielāgoties, ieviest jauninājumus un palikt izturīgiem, saskaroties ar nestabilu un pastāvīgi mainīgu organizatorisko un sabiedrisko vidi.

Programmas padziļinātie studiju virzieni

Studējošiem ir iespēja padziļināti apgūt papildus kompetences Cilvēku resursu vadīšanā

Karjeras iespējas

Uzņēmuma/ Organizācijas vadītāja iespējas;
Iespējas nodibināt savu biznesu un veiksmīgi to vadīt;
sasniegt jaunus karjeras horizontus.
Programmas mājaslapabsa.edu.lv/courses/uznemejdarbibas-vadiba-un-administresana
Iepriekšējā izglītība, prasībasIestāties BSA profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ir tiesības personām, kuras ieguvušas profesionālo bakalaura grādu ekonomikas, finanšu vai vadībzinību jomās un/vai 2.līmeņa augstāko profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas 5.līmeni uzņēmējdarbības, vadības, mārketinga (tirgzinības), finanšu un/vai ekonomikas jomās. Personas, kuras ieguvušas augstāko profesionālo izglītību citās nozarēs un kurām ir vismaz 3 gadu darba pieredze profesionālā amatā, var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ar normatīvo studiju ilgumu 1 gads un 6 mēneši. Personas, kuras ieguvušas akadēmisko bakalaura grādu ekonomikas, finanšu vai vadībazinību jomās vai citās zinātnēs un kurām ir vismaz 3 gadu darba pieredze vadītāja amatā var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ar normatīvo studiju ilgumu 2 gadi. Iestājoties profesionālās maģistrantūras programmā "Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana" ar padziļināto studiju virzienu “Master of Business Administration” (studiju pamatvaloda ir angļu valoda) reflektantiem ir jāiesniedz starptautiskās testēšanas institūcijas pēdējo piecu gadu laikā izsniegts angļu valodas prasmes apliecinošs dokuments. Valodas prasmei ir jāatbilst vismaz EKP B2 pakāpei. Minēto dokumentu neiesniedz tie reflektanti, kuri vidējo izglītību ieguvuši attiecīgās studiju programmas īstenošanas valodā
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2022./2023. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 4, Rīga, LV-1003
Tel:67100610; 67100636
E-pasts:uk@bsa.edu.lv  www.bsa.edu.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2022./2023. gadā: lasīt šeit