Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" - Starptautiskās finanses - Prof. mag. studijas

Starptautiskās finanses
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-06-08
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs starptautiskajās finansēs
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms ;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2021.
Programmas kods47343
 
Ilgums1,5 vai 2 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti60 vai 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2400 EUR gadā (studijas latviešu valodā); 3760 EUR gadā (studijas angļu valodā) (2020./21.)
 
Programmas aprakstsMaģistra studiju programmas “Starptautiskās finanses” ietvaros sagatavo speciālistus, kuri spēj objektīvi novērtēt starptautiska uzņēmuma finanšu stāvokli un tā perspektīvas, balstoties uz finanšu, investīciju, statistisko un makroekonomisko analīzi.

Programmas absolventi ir labi informēti par situāciju starptautiskajā finanšu un kapitāla tirgū, strādā likumu un profesionālās ētikas normu ietvaros, uz viņu viedokli var paļauties uzņēmuma vadība, pieņemot finanšu un investīciju lēmumus.

Programma paredzēta finanšu institūciju darbiniekiem, valsts institūciju darbiniekiem, kuri pieņem finanšu un investīciju lēmumus, privātuzņēmumu un organizāciju finanšu dienestu speciālistiem, uzņēmējiem un ikvienam, kas vēlas iegūt padziļinātas zināšanas finanšu jomā.

Studiju metodes

Zināšanu apguve, prasmju un kompetenču stiprināšana studiju programmā ietver teorijas, instrumentus, praktiskus piemērus, lekcijas, grupu uzdevumus, interaktīvās diskusijas un nozari pārstāvošu vieslektoru lekcijas.
Lielākā daļa programmas mācībspēku ir nodarbināti nozares institūcijās, tādējādi sekmējot jaunāko praktisko atziņu ieviešanu studiju procesā, kā arī pieņemot praksē un darbā programmas studentus un nākamos absolventus. Mācībspēki pēta un pielieto jaunākās zinātniskās atziņas studiju kursos.

Karjeras iespējas

Absolventi strādā finanšu jomā – bankās: AS SEB banka, AS Swedbank, AS Citadele, AS Rietumu banka u.c., auditorfirmās – Deloitte u.c., kā arī starptautiskos uzņēmumos: RIMI, Olainfarm, Nike, u.c.
Studiju laikā un pēc studiju absolvēšanas RISEBA palīdz ar prakses un darba iespējām.
Programmas mājaslapawww.riseba.lv/lv/studentiem/magistra-programmas/starptautiskas-finanses
Iepriekšējā izglītība, prasībasProfesionālā vai akadēmiskā profilējošā (finanses, ekonomika, vadībzinības, uzņēmējdarbība, biznesa vadība u.tml.) augstākā izglītība, iestājpārbaudījums angļu valodā (reflektantiem, kas vēlas studēt angļu valodā).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2020./2021. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA)
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Tel:67500265  Fax:67500252
E-pasts:riseba@riseba.lv  www.riseba.lv