Priekules vidusskola - Vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programma (padziļināti - policijas darbs) - Vidējā vispārējā izglītība

Vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programma (padziļināti - policijas darbs)
Ieraksts atjaunots:2016-11-15
Programmas veidsVispārējā vidējā izglītība pēc pamatskolas
Izglītības dokuments Atestāts par vispārējo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods31014011
 
Ilgums3 gadi
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Mācību valodalatviešu (LV)
 
Programmas aprakstsVidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programma „ Ievirze policista darbā” skolēniem trīs gadu garumā ļauj iepazīt policijas darbu, un pēc skolas absolvēšanas būs iespēja studēt Rīgā Valsts policijas koledžas arodizglītības programmā „Policijas darbs”, kur iestāties varēs bez reflektantu konkursa, ja reflektants sekmīgi nokārtos koledžas iestājpārbaudījumus.

Salīdzinot ar otru –vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošās virziena programmu - ir jāapgūst specializēti priekšmeti: ievirze policista darbā, administratīvās tiesības, fizisko spēju attīstība un pašaizsardzība. Vēl, salīdzinot ar otru programmu, atsevišķi netiek mācīta fizika, ķīmija, bioloģija, bet tiek apgūts kompakts dabaszinību kurss.

Audzēkņiem trīs gadu laikā radīsies izpratne par to, vai tiešām vēlēsies strādāt policijā. Bet, ja jaunietis būs sapratis, ka savu dzīvi tomēr ar policiju nevēlas saistīt, viņš savas studijas varēs turpināt jebkurā Latvijas koledžā, augstskolā vai universitātē.
Vispārējās izglītības iestāde
Aizputes iela 1, Priekule, Priekules nov., LV-3434
Tel:63461098 (kanceleja); 63461377 (direktors)  Fax:63461377
E-pasts:priekulesvsk@priekulesnovads.lv  www.priekule.edu.lv