Liepājas Universitāte - Sākumizglītības skolotājs - Prof. bak. studijas

Sākumizglītības skolotājs
Status:Jauna programma!
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-09-15
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs izglītībā
Profesionālā kvalifikācijaSkolotājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2024.
Programmas kods42141
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 4,5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets (pilna laika) vai par maksu: 1590 EUR gadā (pilna laika); 1190 EUR gadā (nepilna laika) (2020./21.)
 
Programmas aprakstsStudiju programma piedāvā konkurētspējīgas un kvalitatīvas profesionālās augstākās izglītības un skolotāja kvalifikācijas ieguvi, apgūstot nepieciešamās profesionālās kompetences, ko nosaka Skolotāja profesijas standarts.

Studiju programmas ”Sākumizglītības skolotājs” studentiem bez moduļu “Sākumizglītības skolotājs 1.-3. klasē” un “Sākumizglītības skolotājs 4.-6. klasē” apguves ir iespēja vēl apgūt vienu izvēles moduli (1) “Mācību jomu saturs un mācīšanās pieejas pirmsskolā” vai (2) “Profesionālā lietpratība pirmsskolas metodiskajā darbā”, vai (3) “Dažādības kompetence iekļaujošā izglītībā”, vai (4) “Izvēlētās mācību satura jomas padziļināta apguve”.

Iespējas pēc bakalaura grāda un kvalifikācijas ieguves

strādāt pirmsskolas vai sākumskolas izglītības iestādē (atbilstoši iegūtajai kvalifikācijai)

turpināt studijas studiju programmas „Skolotājs”, maģistra studiju programmās LiepU vai citā augstskolā Latvijā vai ārzemēs.
Programmas mājaslapawww.liepu.lv/lv/1265/sakumskolas-skolotajs
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā (vai starptautiskā testa (ST) vērtējums svešvalodā). Sekmīga vidējās izglītības atestāta gada vidējā atzīme ne zemāka par 7 ballēm (ja vidējā atzīme ir zemāka par 7 ballēm, ir iespēja kārtot pārbaudījumu – pārrunas. Zemākās atzīmes slieksnis – 6 balles).

Kopējais vērtējums veidojas no:
vidējās atzīmes mācību priekšmetos - matemātika, latviešu valoda, angļu valoda, vēsture, dabaszinātnes/ķīmija, fizika, bioloģija, ko apliecina vidējās izglītības dokuments - 25%;
vērtējumiem centralizētajos eksāmenos latviešu valodā, matemātikā, svešvalodā (vai STIP svešvalodā) - 25% (Personām, kuras ieguvušas vidējo izglītību līdz 2004. gadam (neieskaitot), kā arī personām, kuras ieguvušas vidējo izglītību ārvalstīs vai personām ar īpašām vajadzībām: a) gala atzīme latviešu valodā un literatūrā, b) gala atzīme matemātikā, c) gala atzīme svešvalodā/ vai STIP svešvalodā);
iestājpārbaudījuma: mutisks un rakstveida - 50%.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Lielā iela 14, Liepāja, LV-3401
Tel:63423568 (rektorāts); 63426249 (studiju daļa)
E-pasts:liepu@liepu.lv  www.liepu.lv