Rīgas Stradiņa universitāte - Sagatavošanas kursi studijām maģistra programmā "Mākslas terapija" - Sagatavošanās kursi

Sagatavošanas kursi studijām maģistra programmā "Mākslas terapija"
Ieraksts atjaunots:2019-09-20
Programmas veidsSagatavošanās kursi CE un iestājai augstskolās
Izglītības dokuments Sertifikāts;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
 
Ilgums240 akadēmiskās stundas
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa650 EUR (2019.g..)
 
Programmas aprakstsUz studijām profesionālajā maģistra studiju programmā Mākslas terapija (ar specializāciju vizuāli plastiskās mākslas vai mūzikas, dejas un kustību vai drāmas terapijā) varēs pretendēt:

- reflektanti ar iepriekšēju augstāko izglītību veselības aprūpē, veselības zinātnē vai medicīnā;
- reflektanti ar augstāko izglītību sociālajās, humanitārajās vai cilvēkrīcības zinātnēs, kuri būs sekmīgi absolvējuši sagatavošanas kursus studijām RSU programmā Mākslas terapija.

Kursu mērķis ir potenciālajiem studentiem, kuriem nav iepriekšējas izglītības veselības aprūpē, veselības zinātnē vai medicīnā, nodrošināt obligātās pamatzināšanas studijām minētajā RSU Veselības aprūpes virziena studiju programmā. Kursu laikā potenciālie reflektanti iegūs zināšanas par cilvēka anatomiju, fizioloģiju un neirofizioloģiju, ģenētiku un bioloģiju, pirmo un neatliekamo medicīnisko palīdzību, kā arī veselības traucējumiem, kuri ir mākslas terapeitu uzmanības lokā profesionālajā darbībā. Kursu īstenošanā iesaistīti RSU mācībspēki un veselības aprūpē strādājoši praktiķi.
Mākslas terapeits ir funkcionālais speciālists – ārstniecības persona, kas ieguvusi otrā līmeņa profesionālo augstāko medicīnisko izglītību un darbojas atbilstoši savai kompetencei ārstniecībā. Izmantojot mākslas terapijas medicīnisko tehnoloģiju specializācijā (vizuāli plastiskās mākslas, mūzikas, dejas un kustību vai drāmas terapijā), mākslas terapeits strādā patstāvīgi vai multidisciplinārā komandā veselības, sociālās aprūpes vai izglītības jomā, ar klientiem vai pacientiem, kuriem ir somatiski, psihiski traucējumi vai psiholoģiskas grūtības. Mākslas terapeits var strādāt arī ar cilvēkiem, kuri vēlas radoši sekmēt savu personības izaugsmi, veicināt grupu saliedētību organizācijā un tamlīdzīgi.

Norises laiks

03.11.2017. – 18.05.2018.
piektdienās plkst. 16.30–19.30, sestdienās plkst. 9.30–16.30.
Programmas mājaslapawww.rsu.lv/talakizglitiba-un-kursi/sagatavosanas-kursi/sagatavosanas-kursi-studijam-magistra-programma-makslas
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Tel:67409105; 67409075; 67409076 (studentu serviss)
E-pasts:rsu@rsu.lv  www.rsu.lv