Rīgas Tehniskā universitāte - Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas - Bak. studijas

Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas
Status:Jauna programma!
Uzņemšana:Uzņemšana 2019./20. gadā
Ieraksts atjaunots:2019-06-10
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsSociālo zinātņu bakalaurs vadībzinātnē
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2022.
Programmas kods43481
 
Ilgums4 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti160
Mācību valodaangļu (EN)
Mācību/studiju maksaPirmais studiju gads – 3990 EUR (2019./20.)
 
Programmas aprakstsRīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Universitāte kopīgi īsteno starpdisciplināru datorzinātņu programmu “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajām universitātēm – Bufalo Universitāti Ņujorkas štatā (BU).

Absolvējot šo programmu, tu iegūsi bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē, saņemot dubulto diplomu – RTU un LU. Studentam ir iespēja pēdējo gadu pavadīt ASV, mācīties Bufalo Universitātē Ņujorkas štatā (BU) un saņemt arī BU diplomu.
Ja vidējā atzīme, beidzot universitāti, ir vairāk kā 6.0, tad tu saņem arī RTU Rīgas Biznesa skolas diplomu.

Studiju programmas mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus datorzinātņu jomas līderus, kuri, izmantojot tehnoloģijas, spēs sniegt būtisku pievienoto vērtību ikvienai organizācijai.

Kopumā programma veicinās datorzinātņu, kā nākotnes profesijas, pievilcību, un augsta līmeņa datorzinātņu absolventu skaita efektīvu pieaugumu, kā arī sagatavos IT jomas absolventus, kurus ikdienā meklē darba devēji.

Šī programma ir izveidota tā, lai sniegtu tev gan pamatzināšanas datorzinātņu jomā un tevis izvēlētajā specializācijā, gan attīstītu praktiskās un sociālās iemaņas, piemēram, līderību, dizaina un biznesa domāšanu.

Studiju programmā ir ietverti gan matemātikas, datorzinātņu un komunikācijas, gan arī finanšu, vadības un pat dabaszinātņu kursi, kā arī vispārizglītojošie kursi, piemēram, ievads psiholoģijā, starptautiskais bizness, starptautiskā komerclikumdošana, vispārējā māksla. Vispārizglītojošie kursi sniegs studējošajiem plašāku skatupunktu uz IT procesiem, kā arī attīstīs sociālās prasmes, kas ir nepieciešamas, lai spētu sekmīgi darboties un vadīt komandas, kā arī sadarboties ar citu jomu speciālistiem. Ir iespēja izvēlēties arī citus sociālo zinātņu kursus.

Studiju programmas pirmajos divos gados tu apgūsi vispusīgu teorētisko bāzi jeb pamatzināšanas. Sākot ar trešo studiju gadu, tev būs iespēja izvēlēties arī specializāciju.

Divas datorzinību specializācijas:

- Mākslīgais intelekts un datu attēlošana
- Algoritmi un datordrošība

Divas vadībzinību specializācijas:

- Finanses
- Vispārējā vadība.
Programmas mājaslapawww.bitl.lv/par-programmu
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība. Uzņemšana notiek, ņemot vērā 3 kritērijus: 1. matemātikas zināšanu novērtējumu (centralizēto eksāmenu rezultātu novērtējumu); 2. angļu valodas zināšanu novērtējumu (TOEFL iBT vai TOEFL ITP vai IELTS); 3. interviju angļu valodā. Lai veiktu reflektantu ranžēšanu, visi kritēriji tiek summēti, ievērojot svara koeficientus.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2019./2020. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Kaļķu iela 1, Rīga, LV-1658
Tel:67089333  Fax:67820094
E-pasts:rtu@rtu.lv  www.rtu.lv