Transporta un sakaru institūts - Transporta komerciālā ekspluatācija - Bak. studijas

Transporta komerciālā ekspluatācija
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-12-03
Programmas veidsBakalaura studiju programma
GrādsInženierzinātņu bakalaurs mašīnzinībās
Izglītības dokuments Bakalaura diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2022.
Programmas kods43525
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaPilna laika studijas - 1800 EUR gadā. Nepilna laika - 1600 EUR gadā (2021./22.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana 2020./21. gadā (studijās angļu valodā): pieteikšanās un dokumentu pieņemšana no 01.12.2020. līdz 31.01.2021.

Par programmu

Studiju programma sniedz jaunas iespējas visiem, kas vēlas atbalstīt praktisku transporta projektēšanu, izmantojot un kombinējot transporta mašīnbūves teoriju un praktiskās zināšanas, lai risinātu reālas problēmas, kā arī atbalstīt praktisku transporta projektēšanu, izmantojot un kombinējot mašīnbūves teoriju un praktiskās zināšanas, lai risinātu inženiertehniskus un transporta uzdevumus.

Personība, kura…

interesējas par komerciālu transpota izmantošanu, vadot transportlīdzekļus infrastruktūras pamatsistēmu – autoceļu, pilsētas transporta shēmu, ostu, dzelzceļa un lidostu – vajadzībām.

Vēlas kļūt par...

būt pieprasīts speciālists kuģu vadīšanas un kuģu mehānikas jomā, iegūt akadēmisku inženierzinātņu bakalaura grādu mašīnzinību nozarē.

Vēlas nākotnē…

vadīt darbību, ievērojot dažādus tiesiskus un ētiskus ierobežojumus, nodrošinot transporta sistēmu funkcionēšanu, pozitīvi ietekmējot apkārtējo vidi, tirdzniecību, sabiedrību un atsevišķus indivīdus, kā arī spēju veiksmīgi īstenot inženieranalīzi, izmantojot transporta uzdevumu risināšanas koncepcijas un instrumentus.
Programmas mājaslapaen.tsi.lv/lv/study_programmes/transporta-komerciala-ekspluatacija
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā vai vidējā profesionālā izglītība, CE latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā (vai starptautiskā testa vērtējums svešvalodā). Izvēloties studijas angļu valodā, ja angļu valodas CE vai testa rezultāts ir zemāks par 55%, tev nepieciešams izpildīt angļu valodas testu, ko nodrošina TSI.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2021./2022. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 1, Rīga, LV-1019
Tel:29990841
E-pasts:admission@tsi.lv  www.tsi.lv