Biznesa vadības koledža - Iestāžu darba organizācija un vadība - 1. līm. prof. studijas

Iestāžu darba organizācija un vadība
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-12-02
Programmas veids1.līmeņa profesionālā studiju programma
Profesionālā kvalifikācijaBiroja administrators (4. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2021.
Programmas kods41345
 
Ilgums2,5 gadi
Studiju veidsNepilna laika
Izglītības ieguves formaNeklātieneNeklātiene; Tālmācība
Kredītpunkti80
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa795 EUR semestrī (2021./22.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana 2020./21. gadā: pieteikšanās un dokumentu pieņemšana no 01.12.2020. līdz 31.03.2021.

Studiju programma «Iestāžu darba organizācija un vadība» paredzēta:

tiem, kas vēlas veidot veiksmīgu karjeru iestāžu darba vadībā;
tiem, kas jau strādā valsts pārvaldē, nevalstiskās organizācijas vai uzņēmumos un vēlas padziļināt savas zināšanas biroja darba organizācijā un iestāžu vadībā;
cilvēkiem, kuri vēlas iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību, bet nav iespējas apmeklēt lekcijas studēt klātienē.

Biroja darba organizācija un iestāžu vadība

Biznesa vadības koledža piedāvā augstākās izglītības akreditēto studiju programmu «Iestāžu darba organizācija un vadība» ar iegūstamo kvalifikāciju «Biroja administrators». Šī ir vienīgā, tālmācībā realizētā, pirmā līmeņa profesionālā studiju programma, kuras apguve nodrošina biroja administratora kompetencēm atbilstošas kvalifikācijas ieguvi. Iestāžu vadības programmas mērķis ir, īstenojot tālmācību, sagatavot augsta līmeņa uzņēmumu un iestāžu darba organizatorus un biroja administratorus.

Biroja studiju programmas mērķis un uzdevumi

Augstākās izglītības programmas studiju kursi nodrošina vispārīgo teorētisko vadības, organizāciju psiholoģijas, biznesa svešvalodas, mārketinga un sociālo zināšanu bāzi, kas ļaus tālmācības e-studiju procesā veidot priekšstatus par dažādām biroja vadības teorijām un praksi iestāžu un uzņēmumu organizācijā un biroja darba vadībā.

Tālmācības programmas uzdevumi ir sagatavot kvalificētus Latvijas un ārvalstu darba tirgū konkurētspējīgus biroja administratorus un to asistentus, dot iespēju papildināt motivāciju izvēlētam studiju procesam, sniegt vispusīgas zināšanas par organizācijas vadību, kas paplašina redzesloku un pilnveido studējošā pasaules skatījumu, apgūstot vispārizglītojošos tālmācības studiju kursus.

Programmas realizācijas laikā tiek atspoguļoti vadībzinības, lietvedības un uzņēmējdarbības mērķi un uzdevumi. Tālmācības kursi tādās jomās, kā saskarsmes psiholoģija, projektu sagatavošana un vadīšana, tiesību zinātne un profesionāla klientu apkalpošana, sniegs nepieciešamo profesionalitāti un psiholoģisko gatavību turpmākām izglītības iespējām augstskolā un biroja administratora darbā.
Programmas mājaslapawww.bvk.lv/studiju-programmas/iestazu-darba-organizacija-un-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā vai vidējā profesionālā izglītība, CE latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā (vai starptautiskā testa vērtējums svešvalodā)
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lasīt šeit
Koledža
Biznesa vadības koledža
Alberta iela 13, Rīga, LV-1010
Tel:67803261; 28651242
E-pasts:bvk@bvk.lv  www.bvk.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lasīt šeit