BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA - Reģionālā ekonomika un ekonomiskā politika - Doktora studijas

Reģionālā ekonomika un ekonomiskā politika
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2018./19. gadā
Ieraksts atjaunots:2018-11-07
Programmas veidsDoktora studiju programma
GrādsEkonomikas doktors (Dr.oec.)
Izglītības dokuments Doktora diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 21.05.2019.
Programmas kods51310
 
Ilgums3 gadi (pilna laika), 4 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas vakara
Kredītpunkti120
Mācību valodamultilingvāli - latviešu, krievu, angļu (ML/LV-RU-EN)
Mācību/studiju maksa1250 EUR semestrī, BSA absolventiem - 1000 EUR semestrī (pilna laika); 1000 EUR semestrī, BSA absolventiem - 800 EUR semestrī (nepilna laika) (2018./19.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana 2018./19. gadā: dokumentus pieņem no 02.01.2019. līdz 01.02.2019.

Programmas mērķis ir ir dot iespēju ekonomikas doktorantiem apgūt augstākā līmeņa studiju metodes un pētniecības darba organizācijas, vadības principus, sagatavot kvalificētus speciālistus patstāvīgam zinātniskajam un pedagoģiskam darbam, iegūt starptautiski salīdzināmu kompetenci ekonomikas zinātnē un starptautiski pielīdzināmu zinātņu doktora grādu ekonomikā.

Ekonomikas doktora studiju programmas mērķis ir dot iespēju ekonomikas doktorantiem apgūt augstākā līmeņa studiju metodes un pētniecības darba organizācijas, vadības principus, sagatavot doktorantus patstāvīgam zinātniskajam un pedagoģiskam darbam, iegūt starptautiski salīdzināmu kompetenci ekonomikas zinātnē un starptautiski pielīdzināmu zinātņu doktora grādu ekonomikā. Doktora studiju programmas “Reģionālā ekonomika un ekonomiskā politika” realizācija notiks sadarbībā ar Podlaskas Valsts universitāti – (Polija).

Atbilstoši Latvijas Republikas zinātņu klasifikatoram no reģionālās ekonomikas un ekonomiskās politikas nozares BSA Ekonomikas doktora studiju programma iekļauj sekojošas apakšnozares:

• reģionālā ekonomika,
• tirgzinība,
• finanses un kredīts,
• ES tautsaimniecība.

Piedāvātajā doktora studiju programmā teik izmantotas dažādas studiju metodes un formas: analīze, ekspertīze, pētniecība, lekcijas un konsultācijas, doktorantu semināri.
Programmas mājaslapabsa.edu.lv/programs/progr_ek_dokt_lv.html
Iepriekšējā izglītība, prasībasSociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā vai vadības zinātnēs, vai maģistra grāds sociālās zinātnēs ar pieredzi promocijas darbam atbilstošajā jomā, dalība zinātniskajās konferencēs, semināros un/vai pētnieciskajos projektos, kā arī ir zinātnisko publikāciju autori izvēlētā ekonomikas zinātnes apakšnozarē. Uzņemšana starptautiskajā doktorantūras programmā tiek uzsākta tikai pēc doktorantūras imatrikulācijas komisijas pozitīva lēmuma attiecībā uz katru atsevišķu reflektantu.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2018./2019. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 4, Rīga, LV-1003
Tel:67100610; 29113037
E-pasts:info@bsa.edu.lv  www.bsa.edu.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2018./2019. gadā: lasīt šeit