Liepājas Universitāte - Logopēdija - Prof. bak. studijas

Logopēdija
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-07-09
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma
GrādsProfesionālais bakalaurs logopēdijā
Profesionālā kvalifikācijaSkolotājs logopēds (5. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 30.06.2024.
Programmas kods42141
 
Ilgums4 gadi (pilna laika); 4,5 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaValsts budžets (pilna laika) vai par maksu: 1590 EUR gadā (pilna laika); 1190 EUR gadā (nepilna laika) (2020./21.)
 
Programmas aprakstsStudiju programma Logopēdija ir vienīgā bakalaura programma Latvijā, kas ļauj iegūt profesionālo bakalaura grādu logopēdijā. Studiju programmas īstenošanā tiek ievērotas Eiropas logopēdu asociācijas un Latvijas logopēdu asociācijas definētās vadlīnijas logopēdijas speciālistu izglītībā, nodrošinot izglītības kvalitāti, mūsdienīgumu un atbilstību logopēda profesijas būtībai – sniegt kvalificētu palīdzību jebkura vecuma personai ar runas, valodas un komunikācijas traucējumiem. Studiju process ir balstīts uz teorijas un prakses vienotību. Studentiem ir iespējas iesaistīties zinātniskajā pētniecībā un apgūt jaunākās tehnoloģijas Runas un balss izpētes laboratorijā.

Iespējas pēc bakalaura grāda un kvalifikācijas ieguves:

strādāt vispārējās vai speciālās izglītības iestādē, privātpraksē, nodrošinot logopēdisko palīdzību jebkura vecuma klientiem;

turpināt studijas maģistra studiju programmās Latvijas augstskolās vai ārzemēs.
Programmas mājaslapawww.liepu.lv/lv/92/logopedija
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, Personām, kas vidējo izglītību ieguvušas kopš 2004. gada: CE latviešu valodā, CE matemātikā, CE svešvalodā vai STIP svešvalodā.
Personām, kas vidējo izglītību ieguvušas pirms 2004. gada, personām ar īpašām vajadzībām un ārvalstu personām: GA latviešu valoda/ latviešu literatūrā vai CE latviešu valodā, GA matemātikā vai CE matemātikā, GA svešvalodā vai CE svešvalodā vai STIP svešvalodā. Priekšrocības: CE bioloģijā.
Iestājpārbaudījumi (visām personām – neatkarīgi no vidējās izglītības iegūšanas laika un vietas): rakstiskais darbs (tematiska eseja); pārrunas (tematiskajā esejā pausto atziņu mutisks izklāsts un pamatojums). Ja vidējās izglītības dokumentā vidējais vērtējums ir zemāks par 7 ballēm, tad ir jākārto papildus pārbaudījums (mutiskas pārrunas).
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lejupielādēt šeit
Augstskola
Lielā iela 14, Liepāja, LV-3401
Tel:63423568 (rektorāts); 63426249 (studiju daļa)
E-pasts:liepu@liepu.lv  www.liepu.lv