BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA - Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana - Prof. mag. studijas

Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana
Uzņemšana:Uzņemšana 2020./21. gadā
Ieraksts atjaunots:2020-03-13
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs uzņēmējdarbības vadībā un administrēšanā
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms ;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar Augstskolu likuma Pārejas noteikumu 48.p. studiju virziens akreditēts līdz 31.12.2020.
Programmas kods47345
 
Ilgums1,5-2 gadi
Studiju veidsPilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene dienas
Kredītpunkti60 - 80
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa900 EUR semestrī, BSA absolventiem - 750 EUR semestrī (2020./21.)
 
Programmas aprakstsProgrammas priekšrocības – trīs galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties šo programmu

Jūs tiecaties vadīt uzņēmumu/struktūrvienību. Šī programma ļaus jums kļūt par vadītāju uzņēmumos/organizācijās, sniedzot jums visaptverošas zināšanas un iemaņas, kā novērtēt, plānot, attīstīt un realizēt produktus un pakalpojumus, kas rada pievienoto vērtību indivīdiem, organizācijām un sabiedrībai kopumā.
Jūs sapņojat par sava uzņēmuma dibināšanu, varbūt ne tagad, bet pēc pietiekamas darba pieredzes un nozares zināšanu iegūšanas. Šīs programmas ietvaros jūs uzzināsiet, kā identificēt jaunas idejas un iespējas, pārvērst tās par darbojošos biznesu, saglabāt konkurences priekšrocības un stratēģiski attīstīt savu uzņēmumu.
Jūs vēlaties saglabāt konkurētspēju arvien mainīgā un daudznozaru darba vidē. Viens no galvenajiem šīs programmas mērķiem ir uzņēmējdarbības domāšanas veicināšana, kas ļaus jums veiksmīgi pielāgoties, ieviest jauninājumus un palikt izturīgiem, saskaroties ar nestabilu un pastāvīgi mainīgu organizatorisko un sabiedrisko vidi.

Programmas padziļināti studiju virzieni

Studējošiem ir iespēja padziļināti apgūt papildus kompetences cilvēku resursu vadīšanā

Karjeras iespējas

Uzņēmuma/ Organizācijas vadītāja iespējas, Iespējas nodibināt savu biznesu un veiksmīgi to vadīt; sasniegt jaunus karjeras horizontus.
Programmas mājaslapabsa.edu.lv/courses/uznemejdarbibas-vadiba-un-administresana
Iepriekšējā izglītība, prasībasIestāties BSA profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ir tiesības personām, kuras ieguvušas profesionālo bakalaura grādu ekonomikas, finanšu vai vadībzinību jomās un/vai 2.līmeņa augstāko profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas 5.līmeni uzņēmējdarbības, vadības, mārketinga (tirgzinības), finanšu un/vai ekonomikas jomās. Personas, kuras ieguvušas augstāko profesionālo izglītību citās nozarēs un kurām ir vismaz 3 gadu darba pieredze profesionālā amatā, var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ar normatīvo studiju ilgumu 1 gads un 6 mēneši. Personas, kuras ieguvušas akadēmisko bakalaura grādu ekonomikas, finanšu vai vadībazinību jomās vai citās zinātnēs un kurām ir vismaz 3 gadu darba pieredze vadītāja amatā var tikt ieskaitītas profesionālās maģistrantūras programmā “Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana” ar normatīvo studiju ilgumu 2 gadi. Iestājoties profesionālās maģistrantūras programmā "Uzņēmējdarbības vadība un administrēšana" ar padziļināto studiju virzienu “Master of Business Administration” (studiju pamatvaloda ir angļu valoda) reflektanti kārto iestājtestu angļu valodā, izņemot gadījumus, kad:
- centralizētais eksāmens angļu valodā nokārtots uz A vai B līmeni (vai procentuālais vērtējums ir atbilstošs augstākminētajām līmeņu robežām);
- iegūts viens no šādiem sertifikātiem: Cambridge ESOL - FCE (First Certificate in English) vai IELTS (vismaz 5.5 punkti) vai TOEFL (vismaz 550 (Internet tests - 700) punkti) vai BEC II (Business English Certificate Vantage).
- Atbilstoši Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem Nr.543 no 29.09.2015. „Noteikumi par svešvalodas centralizētā eksāmena vispārējās vidējās izglītības programmā aizstāšanu ar starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījumu svešvalodā” nokārtotā angļu valodas pārbaudījuma vērtējuma līmenis nav zemāks par norādīto augstākminētajos Ministru kabineta noteikumos.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 4, Rīga, LV-1003
Tel:67100610; 20220991
E-pasts:uk@bsa.edu.lv  www.bsa.edu.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2020./2021. gadā: lasīt šeit