Uzdot jaunu jautājumu

Iesniedzot NIID.LV e-konsultāciju kontaktformā savu jautājumu, jānorāda šādi personas dati: vārds, vecums, e-pasta adrese, izglītība. Papildus var norādīt arī citus datus, ja tie nepieciešami precīzākas un izsmeļošākas atbildes sagatavošanai.

Ja uzdodat jautājumu par citu personu (piemēram, bērnu, mazbērnu, skolēnu, studentu, klientu), tad vēlams norādīt šīs personas datus.

Lauka aizpilde obligāta. Jūs varat norādīt savu vai tās personas vārdu, par kuru tiek uzdots jautājums. Nav nepieciešams norādīt uzvārdu.
Lauka aizpilde ir obligāta, jo uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta atbilde. Pirms jautājuma nosūtīšanas lūdzam pārliecināties, ka e-pasts norādīts precīzi.
Lauka aizpilde nav obligāta, taču informācija var palīdzēt saprast, kādā vecuma posmā ir persona, par kuru tiek iesniegts jautājums.
Lauka aizpilde vēlama, it sevišķi, kad jautājuma tēma ir saistīta ar konkrētas personas turpmākās izglītības un / vai karjeras iespējām, profesiju apguves iespējām, darbu reglamentētās profesijās u.c.
Jūsu jautājums.

Fizisko personu dati un personiska rakstura informācija, kas ietverta iesniedzēja jautājumā un atbildē, publiski pieejamajā versijā netiek ievietota. Personu datu apstrāde tiek īstenota atbilstoši VIAA fizisko personu datu un privātuma politikai. Par personu datu apstrādi NIID.LV mājaslapā vari lasīt šeit.