SIVA Jūrmalas profesionālā vidusskola - Komerczinības (piemērota personām ar īpašām vajadzībām) - Prof. vidējā izglītība pēc visp.vidējās izglītības

Komerczinības (piemērota personām ar īpašām vajadzībām)
Uzņemšana:Plānota uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-04-07
Programmas veidsProfesionālā vidējā izglītība pēc vispārējās vidējās izglītības - 3.PKL (3.līmeņa profesionālā kvalifikācija) (35b)
Profesionālā kvalifikācijaRūpniecības komercdarbinieks (3. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Diploms par profesionālo vidējo izglītību;
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods35b341021
 
Ilgums2 gadi
Izglītības ieguves formaTālmācība
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksaCilvēkiem ar invaliditāti valsts budžeta finansējums (2021./22.)
 
Programmas aprakstsRūpniecības komercdarbinieks ir ražošanas uzņēmuma struktūrvienības darbinieks, kurš strādā un izprot ražošanas procesa organizācijas pamatprincipus uzņēmumā un tirgzinību, nodarbojas ar ražošanai nepieciešamo materiālo resursu plānošanas un sagādes, produkcijas realizācijas jautājumu risināšanu, veic ar loģistiku un preču realizāciju saistīto darbību uzskaiti uzņēmuma noteiktajā kārtībā, kārto lietvedības dokumentus šajā jomā.

Mācībām par valsts budžeta līdzekļiem uzņem invalīdus, kuriem ir veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas izsniegta invaliditātes izziņa ar norādi par profesionālās rehabilitācijas pakalpojuma nepieciešamību un V/A „Sociālās integrācijas centrs” profesionālās piemērotības daļas rekomendācija par atbilstību izvēlētajai izglītības programmai.
Iepriekšējā izglītība, prasības18 gadi, vidējā izglītība
Aktuālā informācijaMācībām par valsts budžeta līdzekļiem SIVA Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un mācībām SIVA koledžā dokumenti tiek pieņemti visu gadu.
Profesionālās izglītības iestāde
Slokas iela 68, Jūrmala, LV-2015
Tel:28304941
E-pasts:jpv@siva.gov.lv  www.siva.gov.lv
Aktuālā informācija:Mācībām par valsts budžeta līdzekļiem SIVA Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un mācībām SIVA koledžā dokumenti tiek pieņemti visu gadu.